Wpis z mikrobloga

patrzcie co normik napisał

ZABAWY Z KOTAMI,ZNAJOMI,BZYKANIE POLEK I JAKIEŚ KROSFITY TO SĄ CIEKAWE ZAJĘCIA

JESTEM #!$%@? KIMŚ ,JESTEM KIMŚ POSUWAM POLKE SŁYSZYSZ JESTEM KIMŚ

Ja #!$%@? mało co sie nie posikałem w majtki ze śmiechu

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #normictwo ##!$%@? #patologiazewsi #bekazrozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_hBsabs8Xn0vXpu3etTLqDBprbyjrmUTj.jpg
  • 62
@janusz_pol: XD, masz tu pastę na deser do Vifona.
"Rok 2033: we wstającej z kolan POlsce przejmuje władzę Obóz Ruchaczowo-Radykalny, fundamentalistyczna organizacja normicka pod hasłem powszechnego obowiązku R-U-C-H-A-N-I-A. Sejm przyjmuje Ustawy Stulejberskie wprowadzające oznaczanie aspołecznych nieruchaczy opaską z Pepe na szubienicy. W tramwajach nad fotelami pojawiają się tabliczki "Nur fur Normal" - przegrywom wolno tylko stać albo siedzieć na taboretach bez oparcia, z poduszką z drucianej siatki, żeby druty wbijały im
@janusz_pol:
Po pierwsze, zajmujesz się gównem i zdobywaniem poklasku u spermiarzy, zjebów, mizoginów, więc nawet #!$%@? nie próbuj nazywać tego swojego gówna badaniami.
Po 2, każdy o zdrowych zmysłach za żadne skarby by nie chciał cię szukać (może jakiś spermiaż-fanatyk, ale miał być o zdrowych zmysłach, więc odpada) i wolałbym zjeść własne gówno niż z tobą rozmawiać.
Po 3. Jesteś #!$%@? hipokrytą bo w podszywaniu się pod #klaudiusz nie widzisz nic
@janusz_pol: zrozum januszku, że jesteś taką wersją patostreamera dla ubogich mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jesteś ciekawy, nie jesteś specjalnie inteligentny (chyba, że ukrywasz się za podwójnym firewallem), odwagi ci starcza na straszenie jakiejś młodej dziewczyny policją (co i tak jest już jakimś sukcesem, może kiedyś powiesz na żywo jakiemuś facetowi: "Przepraszam"). Pewnie odpisałbyś mi (wiem, że szpileczki cię bolą ty nasz mały bohaterze, ti ti
@janusz_pol: ee nie przejmuj się nimi janusz to tylko zwykłe normiki cieszące się z akceptacji w chorym społeczeństwie, które wszystko sprowadza do spraw materialnych. Szkoda na nich czasu. Trenują na siłowni bo ,, modne" a nie dlatego, że to kochają, zakładają rodziny bo inni też tak robią, zaciągają kredyt na drogi samochód bo nie mogą być gorsi niż sąsiad...
Tak jak napisałam -szkoda na nich czasu xD