Wpis z mikrobloga

@janusz_pol: zwykle szkaluje przegrywow itd bo wierzę że taka krytyka może do nich dotrzeć i coś zmienić w ich sposobie postrzegania świata i swojego życia. Widząc jak aspirujesz do stania się guru tego od podstaw bezsensownego trendu w twoim przypadku odczuwam tylko żal nad twoją sytuacja. twoje życie musi być naprawdę bardzo smutne skoro siłę do niego czerpiesz tylko z własnego zgorzknienia, przykro mi że stałeś się kim jesteś i musisz
  • Odpowiedz
@janusz_pol: straszne jak potrafisz karmić się własnym bólem i jeszcze to uzewnętrzniać, jestem strasznie empatyczny więc zwykle unikam kontaktu z ludźmi których ból może na mnie wpływać ale twój przypadek mnie przyciągnął bo zamiast się załamać zbudowałeś sobie całą sieć dystrybucji i przetwarzania swojej frustracji i niezadowolenia z własnego życia na siłę napedzajaca Cię do dzialania i to w pewien sposób boleśnie fascynujace
  • Odpowiedz
@janusz_pol: myślę że zdarzyło Ci się już nie jedna wypłakać, myślę że dobrze wiesz co mam na myśli i naprawdę to fascynujące zjawisko co się z tobą dzieje, sądzę że poniekąd na podobnych zasadach co ty działają założyciele sekt religijnych czy fanatycznych ruchów ppolityczno-spolecznych, chodzi mi o złamanie psychiki w ten dziwny sposób który nie pcha do autodestrukcji tylko każe próbować pociągnąć do niej razem ze sobą całe masy nie do
  • Odpowiedz