Wpis z mikrobloga

  • 1951
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@grzesiek-bat odpisywałam na ten filmik, zanim dodałeś kolejny komentarz. Co nie zmienia faktu, że tytuł tamtego filmiku to jakaś kpina. Zwierzę ewidentnie potrącone przez jadący samochód, a gość nazwał to jak nazwał XD
  • Odpowiedz
@grzesiek-bat Słuchaj, ale ja po twoich linkach nie zmienie swojego zdania co do psów. Tak jak pisałem wcześniej. Jeżeli dobrze nie wychowasz psa, to będzie tak się zachowywał jak na twoich filmach. Moim zdaniem nie każdy nadaje się do posiadania psa. Tę czworonogi mają swoje charaktery i trzeba dużo wiedzy i wysiłku, aby wychować pieska na dobrego towarzysza.
  • Odpowiedz
@PROponujek: Przecież koleś wyżej pisał, że jego pies gania sarny. Umiesz czytać czy nie widzisz w tym nic złego?

Nie stać cię na odpowiednio duży ogród czy nie masz możliwości wybiegać psa/wysrać się nim tam gdzie jest to zgodne z prawem to go #!$%@? nie kupuj, kup sobie chomika. Wystarczy, że pies obszczeka młodą sarnę - a to jest dla niej równoznaczne ze śmiercią, bo ją przepłoszona matka po prostu wykluczy :/

Psa dobrze wychowasz, to Ci nie zagryzie żadnego
  • Odpowiedz
@grzesiek-bat:

Przecież koleś wyżej pisał, że jego pies gania sarny. Umiesz czytać czy nie widzisz w tym nic złego?


Po pierwsze nie mieszkam w lesie, pies to zrobił jeden jedyny raz w życiu, oczywiście nigdy nie dogoniłby sarny bo był już stary, po drugie nie gonił jej bez przerwyprzez 15 minut, mało który pies w ogóle ma wydolność żeby biec szybko przez taki czas, po trzecie uspokój się bo brzmisz jakbyś miał jakieś urojenia, po czwarte wyluzuj, ten pies już dawno nie żyje możesz
  • Odpowiedz
Nieszkodliwość psów?

@grzesiek-bat czy ty właśnie wrzuciłeś bezrefleksyjnie film przedstawiający sarnę potrąconą przez auto, której pies nawet nie dotknie? rzeczywiście, auta nie powinny jeździć po sarnach ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@pierzak: Czy ty właśnie celowo pominąłeś wszystkie pozostałe linki, które wrzuciłem?

wielcy #!$%@? obrońcy dzikiej natury już się zlecieli, a do odstrzału sarenek i dzików pewnie pierwsi xD boże dlaczego tak ich pokarałeś


Idź być ignorantem gdzieś indziej .
  • Odpowiedz