Wpis z mikrobloga

Dzięki za konstruktywna i rzeczowa odpowiedz ;/ mam również abonent w Play 6,9gb w UE i w przypadku kiedy większa część okresu rozliczeniowego będę logowal się w krajach UE zasady rozliczeń zmieniają się na zdecydowanie mniej korzystne. Szukam alternatywy
@bkwas dlatego właśnie szukam wśród was kogoś kto rozwiązał problem kosztów rozsądnie. W pl człowiek przywykł zeby się jakimiś limitami wcale nie przejmować, więc teraz jakbym się cofał z 5lat do tyłu. Ograniczenie zużycia to nie wyjscie. Nie chcę rezygnowac, ani z netflixa, ani że Spotify czy storytell.
mam również abonent w Play 6,9gb w UE i w przypadku kiedy większa część okresu rozliczeniowego będę logowal się w krajach UE zasady rozliczeń zmieniają się na zdecydowanie mniej korzystne.


@Przedmaranczowy:
2.5 roku jeżdziłem na zachód i ani razu nie dopłacałem. Może ogarnij jak tego używać?
Temat powraca bez przerwy https://www.wykop.pl/wpis/38237411/elo-moj-stary-jest-zawodowym-truckerem-xd-jezdzi-p/

Ogólnie w Niemczech mam wrażenie że internet to żart - u nas naprawdę jest z tym o wiele lepiej i