Wpis z mikrobloga

Cześć, nie wiedziałem jakich hashtagów mam użyć, więc nie bijcie. Zostaliśmy oszukani na 450 tysięcy złotych, jako iż moja mama jest nowa w internetach, nie zna zbyt wielu sposób weryfikacji tożsamości. Oszust zagrał jej na emocjach, ona zabrała pieniądze z pracy, została oskarżona o nieświadome popełnienie przestępstwa, czy jakoś tak. Walczę, a raczej walczymy o lepsze jutro, spłaciliśmy 20 tysięcy, co dla nas jest dosyć dużą kwotą, zwłaszcza po tym co nas spotkało. Nie wiem do ilu youtuberów wysłałem wiadomości z prośbą wspomnienia o zrzutce, ale chciałem, żeby przynajmniej 1% polskiego internetu o tym usłyszał, aby każdy przestrzegł innych o tym typie oszustwa, i ten kto może, żeby nam pomógł, nie chciałbym skończyć na ulicy, a zanim pójdę do pracy, muszę poczekać do 10 marca, ze względów wiekowych. Cała historia dostępna na zrzutce. :v

https://zrzutka.pl/chciala-pomoc-zostala-oszukana-fh6ddv

#zrzutka #pomoc #pomocsieliczy #warszawa
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szczururu: Ludzie, przestańcie napieprzać na jego mamę. Kobieta CHCIAŁA POMÓC, NIE MYŚLI SIĘ W TAKICH SYTUACJACH LOGICZNIE. Zwłaszcza, że był to jej "pierwszy raz" a z życia znamy takie sytuacje od... bliskich.