Wpis z mikrobloga

Mercedes CLA45 AMG u Douga, auto za ponad 50k dolarów

- nie ma keylessa, można jeszcze wybaczyć mimo klasy auta
- nie ma automatycznej klimatyzacji tylko ręczną xD
- klimatyzacja jest jednostrefowa
- nie ma podgrzewanych foteli xD
- nie ma nawet nawigacji xD
- nie ma kamery cofania xD

Ja wiem że nie każde auto ma, ale to MB w topowej dla CLA klasy wersji gdzie w standardzie nie ma takich rzeczy xD

#mercedes #samochody #motoryzacja
Atreyu - Mercedes CLA45 AMG u Douga, auto za ponad 50k dolarów

- nie ma keylessa, ...
  • 62
@wxx71: jak nie umiesz pisać bez wulgaryzmów i obrażania mnie to zmykaj na #czarnolisto xD

Kultury troszkę wymagam od rozmówcy i nie pozwalam na to by mnie ktoś zawodził w tej kwestii, a przede wszystkim nie lubię jeżeli komuś kończą się argumenty rzeczowe i zaczynają się ad personam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: w AMG płaci się za silnik stąd ta cena. Przykładowo w G klasie różnica między 63, a 65 to jak dobrze pamiętam 300k. Czy warto to już kwestia indywidualna.

Poza pakietem AMG to auto to standardowy Mercedes czyli plastikowy samochód z drogim znaczkiem.
@Vetinari: Ja jak kupowałem A45, to nie miałem takich problemów. Miły Pan zapytał się, gdzie będę tym autem jeździł, jakie chce systemy i tyle, a robienie z tego logiki, bo mercedes nie ma tego co oferuje Kia lub Alfa. Porsche 911 GT2 RS zamiast metalowych klamek ma sznurki. Przecież nawet Dacie to oferuje, a Porsche nie? Każdy producent rządzi się swoimi prawami.
Mam 2015 rocznik cla45, kupiłem używke z Full opcja za 50% ceny nowego (dewaluacja amg jest okropna) W merolach wszystko jest opcja i od tego są konfiguratory w czasie kupna.chcesz, zaznaczysz, płacisz, masz. Fakt ten który Doug pokazuje jest naprawdę podstawowa wersja i ktoś ostro przyzydzil albo kupił z myślą o wypożyczaniu..
@Atreyu: nie ma tych rzeczy bo ten co konfigurował przycebulił. To jest właśnie piękno (dla polaków cebulaków nie bardzo) klasy premium, możesz mieć dobry silnik i golasa albo full opcje z 1.5l. Konfigurujesz tak jak ci się podoba.

50k USD za nowego MB to raczej nie jest specjalnie dużo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elemenTH: bo francuskie samochody to klasa a niemieckie to dno i metr mułu ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie szkoda że Francuzi nie robią coś z luksusowego segmentu jak MB czy wyższe modele Audi
@peszmerd: jeśli dobrze rozumiem manualna polega na ustawianiu ciepło/zimno na skali, a automatyczna na wyborze temperatury i samochód wtedy tak sam zarządza ustawieniem, żeby tę temperaturę osiągnąć. na zdjęciu widzimy wybór temperatury więc w jaki sposób manualna? bo pokrętło? ja mam automatyczną i też reguluję analogowym/manualnym pokrętłem
@affairz: W automatycznej masz czujniki temperatury w kabinie i z wywiewu leci inna niż ta, którą nastawiłeś - jeżeli chcesz mieć 20 stopni, a masz w środku nagrzany samochód to z nawiewu poleci ci nawet i 10 stopni i stopniowo będzie się podnosic. W manualnej temperatura ktora ustawisz po prostu leci i tyle.
@peszmerd: nie zgodzę się ponieważ skala to 60 - 84 stopnie, czyli na nasze 16 - 28 stopni to są docelowe wartości jakie można ustawić w automatycznej klimie (pożądane wartości temp w kabinie), a nie wartości lecącego powietrza. zimą zakres powietrza jakie może lecieć z manualnej klimy to pewnie jakieś 0 - 50 stopni, te wartości na zdjęciu z filmu muszą być docelowe
@Atreyu bo to już klasy premium ma wygląd tylko i historię.
Idziesz do salonu Lexusa i do full opcji dopierasz sobie tylko inny rodzaj nawigacji, ewentualnie inny materiał skóry czy masaży foteli lub licznik ruchomy. Tak, nie ma praktycznie golych lexow.