Wpis z mikrobloga

Specjalnie dla Was obejrzałam cały wywiad ze Szczochem...
W skrócie:
- Szczech robi z siebie ofiarę
- Z Justyną mu nie wyszło, bo ona była zbyt zajęta pocieszaniem Kori (Kori podobno dużo płakała po finale)
- Okazał wsparcie KAŻDEMU uczestnikowi w trakcie emisji, nawet Łucji, ale otrzymał od niej "specyficzną wiadomość", której nie będzie przytaczał, żeby nie psuć jej PR
- Twierdzi, że rzuciłby kulą na 100k, ale dla samego show i podzieliłby się pieniędzmi z Justyną oraz "najbliższymi"
- Żałuje zachowań wobec Łucji, podobno przyznawał się do tego wiele razy, również na miejscu, ale widzowie to ignorują, bo nie pasuje im to do narracji
- Wcale nie zaczął hejtu na Łucję, bo jak ona weszła, to leżał w łóżku chory
- Po ostatnim pytaniu na pandorze popłakał się i wyszedł, co nie było pokazane, ktoś trafił tym pytaniem w jego czuły punkt, tzn. wykluczenie z grupy i bardzo go zranił
- Zarzuty Alicji i Marvina były bezpodstawne, Alicja sama nie wie, o co miała problem do niego, opierało się to na plotkach
- Wyciągnął wnioski, ale nie powie jakie
- Żałuje pewnych rzeczy, ale też nie powie jakich
#hotelparadise
  • 25
@leemealitie: ja właśnie oglądam. No i cóż. Nie mam żadnych ale to żadnych wątpliwości ze Roch jest gejem. Po prostu. Maniera, gestykulacja, zachowanie, No wypisz wymaluj. I nie kieruje sie tu stereotypowym obrazem geja, tylko widzę w nim to samo co w osobach, które znam, a które są homoseksualne. Mimo wszystko są pewne cechy, których sie inaczej sklasyfikować nie da.
Ja nie jestem homofobem ani skrajnym lewakoem - jestem za związkami