Wpis z mikrobloga

Mercedes CLA45 AMG u Douga, auto za ponad 50k dolarów

- nie ma keylessa, można jeszcze wybaczyć mimo klasy auta
- nie ma automatycznej klimatyzacji tylko ręczną xD
- klimatyzacja jest jednostrefowa
- nie ma podgrzewanych foteli xD
- nie ma nawet nawigacji xD
- nie ma kamery cofania xD

Ja wiem że nie każde auto ma, ale to MB w topowej dla CLA klasy wersji gdzie w standardzie nie ma takich rzeczy xD

#mercedes #samochody #motoryzacja
Atreyu - Mercedes CLA45 AMG u Douga, auto za ponad 50k dolarów

- nie ma keylessa, ...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: ale to auto nie ma czy ten model nie ma?

bo jak od klienta zalezy co wlozy to chyba w sumie dobrze że ma wybor?

wiem, że przy takich cenach kilka k w jedna czy drugą strone nie ma znaczenia.

no i jw, keyless to bardziej wada xD
  • Odpowiedz
bo jak od klienta zalezy co wlozy to chyba w sumie dobrze że ma wybor?


@hpiotrekh: źle że topowa wersja nie ma w standardzie podstawowych rzeczy. Od klasy premium oczekuje się żeby miała... normalną klimatyzację xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: To jest śmieszne, zresztą pobaw się konfiguratorem Mercedesa/Audi/BMW i zobaczysz że w Polsce też trzeba dopłacać za rzeczy które dany model powinien już posiadać w cenie.
  • Odpowiedz
@Atreyu: no ale powiedz, co za roznica, czy MB wsadzi to na sile i podniesie cenę, czy klient dokupi jak bedzie chcial?

wiem, że wychodzą pozniej kwiatki, typu a4 z korbotronikiem, albo a4 z 2011 z czujnikiem martwego pola, a bez czujnikow parkowania... no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
@Atreyu: no i co z tego że tych rzeczy nie ma? W Mercedesie wszystko jest opcją. Zamawiasz takie auto, jakie chcesz. Nie potrzebujesz podgrzewanych foteli? To nie zaznaczasz krzyżyka na papierku. Prosta sprawa. Nie wiem o co cały ból dupy.
  • Odpowiedz
Ja wiem że nie każde auto ma, ale to MB w topowej dla CLA klasy wersji gdzie w standardzie nie ma takich rzeczy xD


@Atreyu: nie topowa bo mozesz sobie wszystko dokupic jako opcje
poza tym cla to najtanszy po a merc

@PiersiowkaPelnaZiol: wolny rynek, masz opcje mozesz sobie wybrac co chcesz i masz tam napisana cene ile to kosztuje xD wiec gryziecie sie tu ze merc jest
  • Odpowiedz
@Atreyu: najlepsze jest to, że w peżocie za 70tys masz aluminiowe wstawki na sesce, wszystko co wygląda jak aluminiowe jest aluminiowe a kuwa w mercedesie A czy C za 150 czy 200tys amelinum jest z plastiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Atreyu: to ty raczej nie rozumiesz jak wygląda kupno takiego auta. AMG zawsze takie były, wszystko jest opcją. Jesteś klientem, wybierasz to co ci się podoba, to co potrzebujesz lub to na co masz #!$%@? kaprys. To takie trudne do zrozumienia? Filmiku nie będę oglądał bo ten typ czasami #!$%@? jak potluczony. Niektóre filmy ma fajne merytoryczne ale większość to po prostu #!$%@? się o szczegóły.
  • Odpowiedz