Wpis z mikrobloga

Mercedes CLA45 AMG u Douga, auto za ponad 50k dolarów

- nie ma keylessa, można jeszcze wybaczyć mimo klasy auta
- nie ma automatycznej klimatyzacji tylko ręczną xD
- klimatyzacja jest jednostrefowa
- nie ma podgrzewanych foteli xD
- nie ma nawet nawigacji xD
- nie ma kamery cofania xD

Ja wiem że nie każde auto ma, ale to MB w topowej dla CLA klasy wersji gdzie w standardzie nie ma takich rzeczy xD

#mercedes #samochody #motoryzacja
Atreyu - Mercedes CLA45 AMG u Douga, auto za ponad 50k dolarów

- nie ma keylessa, ...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@? kaprys. To takie trudne do zrozumienia?


@wxx71: no tak, wręcz niepojęte. Stąd ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak można wydać 50k$ na auto i nie brać normalnej klimy, czy grzanych stołków? xD
  • Odpowiedz
@Atreyu Mozliwe ze na stany wychodzily inne wersje. Nie wiem. Ja swojego kupowalem w polsce. Co prawda troszke porazka wykonczenie, to fakt. Glosniki jedne z gorszych, a dokupowane mialem Harman Kardon. #!$%@?, nie polecam.
  • Odpowiedz
@Atreyu: w skrocie ta klima faktycznie to jest przeginka wszystko inne zrozumiale ze jest opcja, zwlaszcza ze nikt tego navi i tak nie uzywa, nie wiem czy w najnowszych mercach jest wystarczajaco dobra navi zeby ja serio uzywac
  • Odpowiedz
jeżeli gościu jeździ tylko w californii to na cholere mu podgrzewane dupy skoro średnia temperatura roczna w tym miejscu to 25 stopni?


@wxx71: to samo napiszesz o klimie? xD

Co do grzanych tyłków - odpowiedź jest na filmie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Atreyu: a uwierz mi że też wolał bym w moim starszym BMW mieć manualna klimę bo klapki w nawiewach często się psują, nie tylko w takim aucie jakie ja mam tylko ogólnie. Rzadko kto nawet zdaje sobie z tego sprawę, bo są głęboko w desce rozdzielczej lub w ogóle nie zwracają na to uwagi. Skończ już dyskusje, ból dupy i głupie argumenty o nic. Nie chciał to nie kupił, na
  • Odpowiedz
@wxx71: jakich dodatków? To podstawowe wyposażenie xD

Równie dobrze mógł mieć welur i stalówki. Wtedy też to byłby ból dupy? xD

Klimatronik to taka jedna z rzeczy bez których sobie nie wyobrażam auta. Mam ustawioną temperaturę i tyle. Jak mam jeździć autem bez tego (jak jest zimno, albo ciepło jak w Kalifornii) to dostaje szaleństwa. Raz za ciepło, raz za zimno, ciągłe kręcenie gałką. Nie mam takiego problemu jak mam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Atreyu: no właśnie, ty se nie wyobrażasz auta bez klimatyzacji automatycznej. Słowo klucz - ty. Oszczędź sobie już klawiszy na tą dyskusje.

Ps jak ktoś chce dom bez okien za miliony to niech se go #!$%@? kupi, i co z tego??
  • Odpowiedz
Ps jak ktoś chce dom bez okien za miliony to niech se go #!$%@? kupi, i co z tego??


@wxx71: dlaczego miałbym go nie oceniać? XD

Jak ktoś robi coś głupiego, to mówię o tym otwarcie. Mam własne zdanie. To się nazywa ból dupy, czy jeszcze nie? xD
  • Odpowiedz
@niepanimaju: robiłem już #pokazauto - ale z opcji mam i podgrzewane fotele i dwustrefową automatyczną klimatyzację i nawigację czego właśnie brakuje w samochodzie z filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko kupowałem używane, a tamtego CLA ktoś tak skonfigurował w salonie celowo. No i moje kosztowało mnie mniej niż wypłatę, a tu mamy samochód za 50k dolarów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Atreyu: to co piszesz to nie jest ocenianie czegoś. Oceną tego auta było by coś w stylu "beee cla AMG nie ma foteli podgrzewanych i klimy auto" i na tym koniec. Tymczasem twój każdy komentarz to bóldupienie, do tego na końcu każdego zdania XD żeby było że niby masz dystans i tak bardzo śmiesznie. XD
  • Odpowiedz