Wpis z mikrobloga

  • 544
W gorących znalazł się wpis z nastolatką w ciąży, która ogłasza sie na portalu randkowym.

Wszyscy wieszają psy na tej biednej dziewczynie, ale ludzie , przecież ona sobie tego dzieciaka sama NIE ZROBIŁA xD

Dlaczego nikt nie zapyta gdzie jest szanowny tatuś? ¯_(ツ)/¯ i czemu zostawił samą kobietę ze swoim dzieckiem i zniszczył życie jej i dziecku, odbierając mu szanse na normalne dzieciństwo.. kurde mirki, ja tam rozumiem że jest teraz powszechny hejt na madki i polki, ale badzcie chociaż troche obiektywni i miejcie resztki ludzkiej empatii i współczucia -_(ツ)

Fajnie jest być nieodpowiedzialbym mezczyzną, co? zawsze można #!$%@?ć, a co ma zrobić taka dziewczyna? Wyskrobać się czy sie rzucić pod pociąg?

Za komentarze o rycerzyku strzelam po mordzie.

#badoo #tinder #zwiazki #madki #p0lka #rozowepaski
daeun - W gorących znalazł się wpis z nastolatką w ciąży, która ogłasza sie na portal...

źródło: comment_o1bt5E5ucRVeFCVInzI1vETXF3O7ZJbc.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@daeun: chciała to ma, jest coś takiego jak pigułki antykoncepcyjne i prezerwatywy. Planowane raczej nie było, bo kto normalny planuje dziecko a potem #!$%@?...
  • Odpowiedz
@daeun: Miała pecha. Jak facet jest cipą i nie może postawić się wobec takiej sytuacji, pomóc dla niej i dla dziecka, ewentualnie no ją wspierać, to po co wsadza swój sprzęt pomierniczy do baginy, a potem oczekuje, że może się uda wyciągnąć ze stoperem na czas. Tfu na takich agentów!
  • Odpowiedz
@daeun: z jednej strony masz rację, ale z drugiej trzeba być kompletnym idiota, żeby się nie zabezpieczać, a tym bardziej zrobić gowniaka i #!$%@?. Nie znam dziewczyny, może jest normalna i popełniła błąd i wychowa dziecko jak zwykły człowiek albo jest karyna, która szuka teraz bety, bo sebek jednak okazał się samcem na jedną noc. Ogólnie beka z nastolatek z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun Skąd laska mogła przewidzieć że facet jest aż takim #!$%@??W inną strone,byłem z dziewczyną 2 lata która mi regularnie przyprawiała rogi i o niczym nie wiedziałem .To też moja wina że nie przewidziałem jaki partner może być xD?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@daeun: Tylko szara myszka 9/10 nietknięta benizem innego!! 11
Zauważ proszę że Ci co #!$%@?ą o pOlkach, białorycerzach i innych urojeniach nie mają szans nawet na różowego z piatką dzieci ¯\_(ツ)_/¯. Pozwolisz iż wykorzystam sobie Twój wątek do czarnolistowania tej resztki spierdoxów która mi umknęło.
  • Odpowiedz
via Android
  • 37
@radkiewiczmariusz nie rozumiecie o czym pisze. W tej chwili to tej dziewczynie należy wspolczuc a nie sie z niej śmiać.

Kurde, wszyscy by sie chcieli ruchać, tylko dzieci potem nie ma komu wychowywać ¯_(ツ)_/¯ ja doskonale rozumiem młodość i prawa które nią rządzą, ale należy stwierdzić że laski w tej kwesti mają gorzej i powinny być bardziej ostrożne, bo to one potem mają "bagaż" na lata, a taki pożal se boże
  • Odpowiedz