Wpis z mikrobloga

@motaboy: nie to się nazywa totalitaryzm, wtrącanie się państwa do każdej dziedziny życia. Co następne minimalna waga kajzerki ? Minimalna wielkość bochenka chleb ? Takim idiotycznym myśleniem uderza się w najbiednieszych których nie stać na mieszkania 25 m, a mogliby kupić mieszkanie 18-20 m, które byłby tańsze o ok. 15-20%. W dużych miastach to różnica ok 40-50 tys. zł. wszystko przez idiotyczny przepis
co w tym złego ? Lepiej płacić imo 700 zł za taką klitkę -3,5 metra niż 1200 za 7m w Krakowie.


@xeerxees: nie no spoko jest, w #!$%@? wszystko pasuje. Ja tam ledwo bym się zmieścił od ściany do ściany na szerokość barków, ale "its fine..."

Wynajmę ci moją piwnicę za 700zł miesięcznie, jest jeszcze przytulniejsza niż ten "pokój". Znajomym będziesz mógł się chwalić że masz "Cozy apartment"
@xeerxees: Mogę się założyć że gdyby znieśli przepisy o minimalnym metrażu to grupa deweloperów by podniosła ceny tak że za mieszkanie klitkę 15m2 byś płacić tylko trochę mniej aniżeli za dzisiejszą kawalerkę. I taka sytuacja by twała ~20 lat i dopiero w po tych ~20 latach rynek by wrócił do cywilizowanego standardu. Pierwsze 20 lat to by był tylko wzrost cen bo ceny by były dostosowane do tego ile potencjalna liczba
@xaliemorph: jest mi przykro że nie mogę z Tobą porozmawiać... temat wysokich cen mieszkań jest mi bardzo bliski i wiem co jest jego główną przyczyną, ale nie chciałbym się wdawać w kolejną jałową dyskusję.
Fajnie że macie swoje zdanie, ale jeho agresywna obroba niczego nie poprawi.