Wpis z mikrobloga

@NamietnyDzwigowy: rozowy here, nie chcialabym faceta pracujacego w jakimkolwiek zawodzie wysokiego ryzyka (policjant, zolnierz, strazak), bo jak budowac zycie z kims, kto moze w kazdej chwili zginac/powaznie ucierpiec? nie moglabym tez byc z kims, kogo praca polega na ciaglych wyjazdach (kierowca tira ( ͡° ͜ʖ ͡°) , pilot, jakis przedstawiciel handlowy). ze wzgledu na swoje przekonania nie chcialabym (nawet znać, a co dopiero sie zwiazac) z kims,
rozowy here, nie chcialabym faceta pracujacego w jakimkolwiek zawodzie wysokiego ryzyka (policjant, zolnierz, strazak), bo jak budowac zycie z kims, kto moze w kazdej chwili zginac/powaznie ucierpiec?


@kicipuci Nie patrzyłem w statystyki, ale stawiam orzechy przeciw dolarom, że żołnierz to nie jest zawód ryzyka i że niebezpieczniej jest być zawodowym kierowcą.
@Halbr: mowie oczywiscie o takim, ktory ryzykuje swoje zycie w pracy, nie o pierdzacej w stolek klusce w biurze wojskowym. @esci: nie musi nikt zostawac, swojego paska juz mam i nie nalezy do zadnej z wymienionych przeze mnie kategorii (ʘʘ)
@Halbr: mowie oczywiscie o takim, ktory ryzykuje swoje zycie w pracy, nie o pierdzacej w stolek klusce w biurze wojskowym.


Czyli jakim? Ilu zginęło żołnierzy w Polsce przez ostatnie 20 lat, a ilu zawodowych kierowców? Nie zdziwie się, jeśli sie okaże że kierowcy kilkukrotnie bardziej ryzykują swoim życiem.
@NamietnyDzwigowy: myślę że dla mnie byłaby to pani prawnik. Mam wrażenie że zawodu tancerki/modelki mojej partnerki też bym nie wytrzymał.

nie wiesz co tracisz z tą pielęgniarką, nie ma chyba bardziej przejmujących się troskliwych kobiet (jeśli jest z powołania tą pielęgniarką), no chyba że jeszcze te od zajmowania się dziećmi od pedagogiki.

@Princessin80: @Agrinez: @Eatingunicorn: @kicipuci: ej różowe a pasowałby wam grafik komputerowy, czy raczej nieatrakcyjne? ;pp
@Halbr problem w tym, ze bycie kierowcą nie pozostawia śladu w psychice (#!$%@? się nie liczy xD) Natomiast u żołnierzy, ratowników, strażaków itp. zespół stresu purazowego pojawia się bardzo często na skutek ciągłej styczności z dramatami, śmiercią, stresem i różnymi innymi sytuacjami. Przez co kierowca będzie na starość miał jedynie wielki bebech #pdk a osoby pracujące w wysokim ryzyku zrytą psychikę
@NamietnyDzwigowy:
"Liderka", bądź "kierowniczka" w dowolnej branży. Kobiety nie rodzą i nie wychowują się silne, nie wiedzą co to poczucie siły i władzy i jak z tym żyć, dlatego jeśli im się coś takiego trafi to odbija im zupełnie, zwłaszcza w babskim gronie. Faceci też, rzecz jasna, muszą nauczyć się dowodzić bo większości na początku szajba odbija, ale Kobiety nie mają tego we krwi.
Oczywiście są wyjątki, ale z żadną liderką