Wpis z mikrobloga

czemu lekarka?


@jmuhha Bo bąbią absurdalne ilości godzin o przeróżnych porach, zwłaszcza na początku kariery. Później dochodzą wyjazdy na sympozja i przeróżne konfy koncernów branżowych.
:F
@NamietnyDzwigowy: To nie chodzi o to co mówisz ale pielęgniarki mają zryta psyche od tego wszystkiego.

Co do.samego.tematu nie ma takiego zawodu (może z wyjątkiem pielęgniarki, strasznie ostrożnie bym podchodził do takiej osoby z racji na możliwe problemy psychiczne ) nie patrzę materialnie na ludzi. Jedynie jakby kobieta była bezrobotna i nie chciała tego zmienić to elo.. ale tak może nawet i podłogi zmywać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678 pielęgniarki nie doznają takiej traumy jak ratownicy medyczni ;)
@Agemaker: Wiesz byłem z pielęgniarka.. bardziej się na tym przejechac nie mogłem.. więc bardziej dlatego negatywnie podchodzę do osób w tym zawodzie. I raczej nie związe się już z osobą z tego zawodu przez podejrzenia i nie pewność że będzie taka sama.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678 no to musiałeś trafić na jakiś trefny model ;)

@Agemaker: Jakbym spotkał się z dziewczyna i okazała się byc pielgniarka to miałbym ochotę od razu uciec i jak najdalej. Traumę mam po tym. Stąd taka reakcja by była. Pewnie są i normalne.. ;) ale to już nie dla.mnie.
@jmuhha Chyba wolałabym już prawnika, bo przynajmniej w domu by był więcej. Lekarze sporo niestety potrafią siedzieć na dyżurach. Najbardziej smutno w jakieś święta.

@mprzemo Myślę, że wtedy w porządku, imponowałoby mi to :D Jeżeli będziemy mogli spokojnie się utrzymać (opłacić rachunki, jedzenie i jakieś drobne przyjemności), gdy ja będę musiała siedzieć w domu, bo dziecko małe to spoko. Nie chciałabym się stresować, że nie mam za co żyć i muszę wybierać