Aktywne Wpisy

sztywny_misza +64
encart30 +42
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
#alkoholizm





źródło: comment_HB0jj0f5aL3MiuyyzmshQkvcqcQ7u6B1.jpg
PobierzHi
AOL
Nie no, tez grałem xD
Komentarz usunięty przez autora