Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, podsumowujący wszystkie moje podróże w 2018 roku. Pewnie na wykop sam się nie nada, bo zaraz będzie, że #chwalo się. Ale może ktoś z Was chciałby wesprzeć naszą pracę łapką :) Nie chodzi o chwalenie się a o to, że PASJA to jest to co nas wszystkich uratuje przed ogólnym zepsuciem i czyni weselszymi ludźmi.

Dziękuję @a__s WYKOP za autorski tag #pannoramixtrip (ʘʘ)

Pannoramix - Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, pods...
  • 96
To nie zasobność portfela decyduje, czy ktoś rusza 4 litery z fotela czy nie. Chęci, determinacja i pasja.


@Pannoramix: Ale jednak nie da się pozwiedzać za dużo, jeśli ma się zarobki na poziomie minimalnego wynagrodzenia ¯\_(ツ)_/¯ Serio, mimo braku kasy staram się odwiedzać nowe miejsca, ale jedyne, na co mogę sobie pozwolić, to trzy dni w Pradze albo jakichś polskich miastach. Przepraszam, ale rozwala mnie takie gadanie jak Twoje.
@swiety_mikolaj_: co ty chcesz w Rzymie więcej niż 3 dni robic xD widać że nigdy nigdzie nie wyjechales i nic w życiu nie widziałeś poza swoją piwnicą. W 3 dni we Włoszech można zwiedzić kilka miast jak Milan, Wenecję, Verone, Bergamo i jeszcze na narty w Alpy jechać. No ale dla kogoś takiego jak ty to i tak gówno. #!$%@? wiesz o podróżowaniu.
@Pannoramix: Sanki świetne! sam bym chętnie tak się przejechał ;) Gratuluje udanych podróży, ja jak dokończę Koronę Gór Polski to też coś wrzucę, chociaż same góry to nie za ciekawe są :)
@Pannoramix: Gratuluję sukcesów.Ja odbywam podróże z przyczepką. W 2018roku zachodniopomorskie, Uznam, oraz kilka noclegów na dziko po Polsce. Były większe plany ale zaczeliśmy przygodę od Bachotka i się zakochałem w tym miejscu. Ostatecznie zostaliśmy tam na tydzień.

Zapraszam do śledzenia mojego tegorocznego projektu #t5poeuropie