Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, podsumowujący wszystkie moje podróże w 2018 roku. Pewnie na wykop sam się nie nada, bo zaraz będzie, że #chwalo się. Ale może ktoś z Was chciałby wesprzeć naszą pracę łapką :) Nie chodzi o chwalenie się a o to, że PASJA to jest to co nas wszystkich uratuje przed ogólnym zepsuciem i czyni weselszymi ludźmi.

Dziękuję @a__s WYKOP za autorski tag #pannoramixtrip (ʘʘ)

Pannoramix - Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, pods...
  • 96
@szymkov: Ani jedno ani drugie. Normalnie pracowaliśmy na etatach. Ja 12 żona 8 lat. Straciliśmy prac w tym samym momencie prawie wiec postanowiliśmy cąły 2018 rok skupić się mocniej na naszym kanale. Oraz moim drugim - #motyliglobus Blog jest znany i popularny. Nie będę udawał, że ten fakt nam nie pomógł. Ale mimo wszystko jestem dumny :) Co wyjdzie dalej - czas pokaże. Co przeżyłem tego nikt nie odbierze.
@dzek: Nie będę udawał, że zaoszczędziliśmy trochę. Pracując dość ciężko przez wiele lat, wykorzystując każdy dzień wolny by coś zobaczyć i o tym potem napisać, nakręcić film, nie wydając $$$ na pierdoły, nie zmieniając telewizora, auta, nie kupując drogiego mieszkania. Po co mam zmyślać. Internet swoje i tak wie. Przez wiele lat jednak powtarzam i uczę, kto chce słuchać. To nie zasobność portfela decyduje, czy ktoś rusza 4 litery z fotela
@Pannoramix: nie będę się rozpisywał co mi się podoba, bo wiadomo że zazdroszczę zarówno samych podróży jak i ujęć, ale jeśli chcielibyście żeby wasz content był jeszcze przyjemniejszy w odbiorze, to przekaż proszę żonie, że mogłaby delikatnie popracować nad dykcją/intonacją, bo ciężko się słucha fragmentów gdzie opowiada ;)