Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, podsumowujący wszystkie moje podróże w 2018 roku. Pewnie na wykop sam się nie nada, bo zaraz będzie, że #chwalo się. Ale może ktoś z Was chciałby wesprzeć naszą pracę łapką :) Nie chodzi o chwalenie się a o to, że PASJA to jest to co nas wszystkich uratuje przed ogólnym zepsuciem i czyni weselszymi ludźmi.

Dziękuję @a__s WYKOP za autorski tag #pannoramixtrip (ʘʘ)

Pannoramix - Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, pods...
  • 96
  • Odpowiedz
@Pannoramix: Gratuluję pomysłu, już myślałem że na wykop nie ma nic ciekawego a taka perełka.

Tak z ciekawości spytam w jakich branżach pracujesz z małżonką? Czy już udało się Wam znaleźć pracę?

Życzę powodzenia i zwiedzajcie
  • Odpowiedz
@Pannoramix: Super podróże i dobra inspiracja na to co można zrobić jak się chce nawet w rok.

Taka mała rada tylko, nie wchodź niepotrzebnie w dyskusje z hejterami co tylko negatywnie plują jadem by sprowadzać rzeczywistość do swojego marnego poziomu. Tutaj piję do @swiety_mikolaj_ i innych których pełno na sieci.
To jak gra w szafy z gołębiem, możesz próbować ile chcesz a on i tak przewróci wszystkie figury i
  • Odpowiedz
@Pannoramix: podziwiam, że Wam się aż tak dużo chce jeździć, bo ja zawsze muszę odpocząć po wakacjach XD
Dzisiaj wróciłem z objazdówki po Andaluzji i trzeba przyznać, że super miejsce, do którego na pewno kiedyś wrócę.
Za chwilę do Porto, a w marcu do Aten, więc na pewno zajrzę do Was się podszkolić z tych miejsc.
ps. w waszej parze samiec bardziej nadaje się na lektora ;)
  • Odpowiedz