Wpis z mikrobloga

@mister_pink: Jeśli walczenie ze smogiem jest lewackie to ja #!$%@?ę xD. Będziemy płacić górnikom szesnastki żeby wydobywali węgiel który patologia spali w piecu powodując nowotwory, a jakiś cep/pożyteczny idiota na wykopie będzie krytykował #!$%@? wie co.
  • Odpowiedz
@mister_pink: cały ten proces to śmiech na sali. PiS to socjaliści, i cholernie mi do nich daleko, ale na jakiej zasadzie winą rządu/państwa jest to, że ludzie palą śmieciami? Jarek w sejmie plastikowe butelki pali w kominku czy jak? Wolszczak wygrała 5 tysięcy złotych, które pójdą tam na jakiś cel charytatywny, no spoko, tylko skąd te 5 tysiaków rząd weźmie? No z podatków. Czyli jakby nie patrzeć aktorka pozywa państwo,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: ogólnie mam #!$%@? w całą sytuację. Ale zdjęcie chyba nie pokazuje że ona się przyczynia do smogu. IMO nie powinna się martwić smogiem tylko nałogiem - o ile faktycznie pali i nie jest to manipulacja.
Ogólnie zagranie z sądem słuszne. Władza nie robi nic ze zdrowiem obywateli.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: sam jestes Pan dzban xd Chodzi o to, ze kobieta jezdzi dieslem po miescie dokladajac swoje grosze do problemu zamiast świecić przykladem (skoro już robi o to afere) i śmigać elektrykiem albo hybrydą. Ponadto jara szlugi i pakuje w swoje płuca skondensowanym dymem ze szluga. Ja rozumiem jej idee ale jeśli chcesz zostać "wojownikiem" o jakąś idee to myślę, ze warto stać się częscią rozwiązania dla problemu
  • Odpowiedz
@mister_pink: no i kłamała przed sądem ok. Ale wg mnie robi tym pozwem wiele dobrego bo wyrok pokazuje, ze nie jestesmy skazani na zle powietrze i panstwo ma obowiazek sie o obywateli zatroszczyc. Panstwo jest dla obywateli, nie na odwrot. I nie jest tak, ze tak zawsze bylo i tak byc musi.
  • Odpowiedz