Wpis z mikrobloga

Pokaż mi wpływ palaczy na smog, a obok pokaż mi wpływ patologi która pali w piecach różnym gównem to pogadamy XD.


@PiersiowkaPelnaZiol: co za dzban xD typiara wytoczyła proces za trucie smogiem, a sama truje się fajami. Rozumiesz dzbanie?

Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: typowe wykopki są typowe, kobieta zwróciła uwagę na problem smogu, kwota z sądu poszła na organizację charytywną a nie na jej konto, a wykopki się do niej personalnie dopierniczają. Mi też przeszkadza smog, ale np. dość często jem niezdrowo, to pewnie znaczy że też nie mogę zwracać uwagi na smog xD
  • Odpowiedz
typowe wykopki są typowe


@azetka: nawet nie wykopki, bo wiadomo co ta ekipa wrzuca: jak trzeba kogoś opluć z przyczyn politycznych w służbie najjaśniejszej partii to to zrobią, tylko pytanie czy robią to z głupoty czy im płacą
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: no ale jaki przyklad? Zaraz jej zabronisz jeść mięsa i pić alkoholu, bo jak te dwie rzeczy się mają do "zdrowego stylu życia", czy "uprawiania sportu"?

Cały ten wątek jest kompletnie nietrafiony, kwestia smogu a zachowanie pojedynczych osób, które o problemie mówią, w ogóle się nie łączą.

@megawatt: @azetka: prawda jest taka, że wykopki na nią plują, bo jest lewakiem. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes nie dotyczy Cię bo? Myślisz że na wsi nie ma smogu? xD co ma jedno do drugie, fajki są mniej szkodliwe niż smog dzbany. Jak w tym kraju ma być lepiej jak takie dzbany nie mają dość elementarnej wiedzy albo chociaż chęci żeby poczytać co nam w powietrzu fruwa. A to że ktoś mieszka na wsi nie oznacza, że jego problem nie dotyczy bo na wsi też są debile co
  • Odpowiedz
@megawatt: kurde, mi się aż przykro robi jak widzę takie pierdy w gorących, zdecydowanie bardziej wolałam gdy wykop był ostoją korwinistów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanPatolog: w sumie nawet nieważne czy fajki są mniej szkodliwe czy nie - palenie fajek to decyzja indywidualnej osoby, poza tym to daje zapewne swego rodzaju przyjemność, a smog chyba nie... Choć jak patrzę na te komentarze, to niektórzy chyba jednak lubią ten smog wdychać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@mister_pink nienawidzę takiej #!$%@? propagandy. Przecież to jakieś stare foty, nie wiadomo w sumie czy z życia czy z jakiegos serialu itp. Wredność po prostu.
  • Odpowiedz
@mister_pink: jacy wy jesteście płytcy. W pozwie nie chodzi o to co robi jednostka a to co robi rząd za nasze pieniądze.
Opłaty emisyjne, podatki i akcyzy nie służą przekazaniu środków na walkę o lepsze powietrze i czystrze środowisko a jedynie o wyciągnięcie kolejnych pieniędzy na socjal dla bierobow, jeszcze większej armi urzędników i możliwości skubania ludu aby nieppozwolic mu się bogacić.
  • Odpowiedz