Wpis z mikrobloga

Jeśli kiedyś drogi bracie studencie, droga siostro studentko, uznałeś, bądź uznałaś, że Twoje studia są z-----e to pamiętaj, że gdzieś tam Scorpjon skleja siatki z Carrefoura na ciepły klej by zrobić z nich spódnicę i jakiś top, bo jutro jego koleżanka w tym cholernym, plastikowym gównie ma pozować do zdjęć na zaliczenie z przedmiotu fotografia.
#gownowpis #studbaza #c-------------m #wydzialartystyczny #sztuka #sztukanowoczesna #zalesie
Scorpjon - Jeśli kiedyś drogi bracie studencie, droga siostro studentko, uznałeś, bąd...

źródło: comment_xF7hKtSD03swd0QgokJH3SridYJ0sYXI.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Owoc_w_kreplu: Edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja po prostu chcę być plastykiem, ale babka od fotografii o--------a p------y szajz XD Zresztą typ od intermediów też, a ten od multimediów regularnie obraża papieża, wychwala Wałęsę i j---e PiS
I to nawet nie jest żart, to streszczenie ostatnich 2 miesięcy zajęć z nim i jego p---------a XD
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu: Nie polecam w sumie, bo nie to, że on tak p------i. On o tym p------i rozmawiając z Tobą i labo wymusza by się mu przyznało rację, albo prowokuje do kłótni. Czasem odnoszę wrażenie, że typ czerpie satysfakcję z samego gadania o czymkolwiek co jest jakkolwiek kontrowersyjne dla kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja znajoma z roku 2 razy z rzędu do niego na zajęcia nie
  • Odpowiedz