Wpis z mikrobloga

Co mi się dziś odjaniepawliło to ja nie wierzę, ostatnio dodałem wpis o tym, że ktoś mi maskę zarysował na jednym z warszawskich parkingów, dziś przejeżdzając przez ten parking, jadąc do car detailingu w celu usunięcia rysy, gość wyjeżdzał z miejsca parkingowego i mi skasował tylne drzwi. Czy to pora na naprawienie szkody i pozbycia się bawarki? Ciągle ktoś mi ją psuje... sad reactions only.
#bmw #warszawa
Szkolna17PsychoFan - Co mi się dziś odjaniepawliło to ja nie wierzę, ostatnio dodałem...

źródło: comment_zcQeQtmXJlpa9XZM7Whbm6REOtM8y5KC.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@Szkolna17PsychoFan: Eh, a ja chcialem porsche kupic za jakis czas. Ale jak patrze na twoje przygody (zwlaszcza z rysa) to sie zastanowie z dwa razy. Dobry setup. Jeszcze tylko dodac czarne lusterka.

Jak ci zrobia ladnie to o tym zapomnisz. Ja jak mialem e90 to pojawil sie caly zarysowany prawy bok przy starciu dwoch samochodow. Wymienili calosc i teraz w ogole o tym nie pamietam. Wiec nie wiem czemu mialbys sprzedawac
  • Odpowiedz
dziś przejeżdzając przez ten parking, jadąc do car detailingu w celu usunięcia rysy, gość wyjeżdzał z miejsca parkingowego i mi skasował tylne drzwi.


@Szkolna17PsychoFan: nie rozumiem, jak to przejeżdżając przez parking wyjeżdżal z miejsca?? i po #!$%@? sie pytales dokad jedzie i po co??
  • Odpowiedz
Generalnie te wgniecenie nic specjalnego. Pojda drzwi do wymiany, prog + ew. blotnik. W ASO ci zrobia, pewnie dostaniesz zastepczy jeszcze.

To jest #!$%@? przy sprzedazy, gorzej gdyby doszlo do naruszenia konstrukcji typu dzwon i problemy mechaniczne zwiazane np z zawieszeniem czy ukladem kierowniczym.

Po pierwszym wlasnym doswiadczeniu zwiazanym z takim zdarzeniem/naprawa, zupelnie inaczej sie patrzy na kupno samochodu po takiej malej naprawie blacharsko lakierniczej. Jak ci wszystko wymienią, to bedzie jak
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: No koniecznie przemyśl, chyba, że w leasing 1% i po 3 latach oddać to może te szkody tak by nie bolały :/ właśnie będzie robione to w ASO, mam nadzieje, że śladu nie będzie po tym i zapomnę. Myśl o sprzedaży mi się przewinęła bo to już 3 szkoda w ciągu 3 miesięcy :D 1 szkoda to babka skręcała na parking i mi obtarła tylni zderzak, co prawda lekko, w
  • Odpowiedz