Wpis z mikrobloga

Za niecały tydzień lecę do Valparaiso na mały trip z #nurkowanie, więc z tej okazji chciałbym wybrać jednego szczęśliwca, który dostanie ode mnie drogą pocztową oryginalne pisco chileno w #rozdajo . Specjalnie wybiorę coś autentycznego, lokalnego, niedostępnego w Europie.
Chcesz być wylosowany - pluśnij.
#alkohol #chile
Pobierz arcxa - Za niecały tydzień lecę do Valparaiso na mały trip z #nurkowanie, więc z tej ...
źródło: comment_RPY39i0zOQojYxmGvob7byeLeMJc1Cqp.jpg
  • 32
@arcxa: o kurde, niezły sztos. Dużo dobrego słyszałem o koktajlach na pisco - m.in. pisco sour i chilcano. Pewnie nie wygram to chociaż napisz jak Ci podeszły gdybyś próbował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slowman: sa latwo dostepne wraki, koralowce, cala fauna i flora charakterystyczna dla tej szerkokosci geograficznej, moze sie poszczesci i beda delfiny. o tej porze roku bedzie bardzo dobra widocznosc. charterujemy lodz na kilka dni, zeby nie ograniczac sie do samego valparaiso. planujemy wyplynac w kierunku wysp juan fernandez, czyli tam gdzie rozbila sie inspiracja robinson crusoe.
@Pikaczu: wiem, ale chile ma dluga tradycje wyrobu i jest traktowane jako dobro narodowe.
@arcxa po prostu zwrocilem uwage, jestem barmanem i staram sie wiedzieć co sprzedaję ludziom ( ͡ ͜ʖ ͡) byłaby opcja może żebyś mi kupił butelkę i wysłał pocztą? Oczywiscie przelałbym Ci na konto okreslona kwote. Poznałem prezentera jakies telewizji z Peru i mowil, ze Pisco ktore mamy na barze nikt u nich nie pije bo to syf i prawdziwe Pisco jest tylko u nich w sklepach xD
@PrinsFrans: Ja też myślę o wysyłce z Chile. Nie chcę podawać wykopkom domowego adresu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu już dostałem dużo wiadomości o alkohol, pocztówki, znaczki, więcej alkoholu, magnes, słodycze i jeszcze więcej alkoholu. Ktoś nawet chciał naszywkę straży pożarnej. ^^
Nie chcę spędzić całego dnia na poczcie.