Wpis z mikrobloga

Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii


No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu ( ) Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
nightwitch95 - Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzo...

źródło: comment_iFI6xOt3UoAifzMd5NElTKIsgRvQcgpy.jpg

Pobierz
  • 319
  • Odpowiedz
@night_witch95 Cudownie wyolbrzymiasz to, co napisałam. Nigdzie nie napisałam, że to nie jest miły gest. Po prostu jeśli ktoś robi takie miłe gesty w stosunku do kompletnie obcej osoby, na pierwszym spotkaniu, to dla mnie jest to co najmniej dziwne i nieadekwatne. Ostatnio moja koleżanka była na pierwszej randce z gościem, który najpierw wręczył jej bukiet a potem co chwila opowiadał, jaka ona jest super i w jakim on jest w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hugga_wugga: piszesz, że nie napisałaś, że jest to miły gest, a za chwilę, że się kojarzy źle bo to i tamto. No to się w końcu zdecyduj, bo jedno wyklucza drugie. Dalej też nie lepiej. Strasznie generalizujesz. Mówisz, że ja wyolbrzymiam, a potem piszesz o płaszczeniu się, o którym mowy w ogóle nie było. Czasem warto przełamać swoje źle skojarzenia, szczególnie jak mają one wpływ na mocne ograniczenie pola widzenia.
  • Odpowiedz
@night_witch95: Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, przykro mi. Skoro jestes w wieloletnim zwiazku i nie mialas nigdy realnej stycznosci z tinderem i innymi tego typu portalami to nie masz odpowiedniej wiedzy, z czym to sie je oraz jak to tam wszystko wyglada. Z opowiadan innych osob to ja moge stwierdzic, ze Indie to swietny kraj do zycia. Poki czegos osobiscie sie nie pozna to stawianie tak pewnych i wykluczajacych jakikolwiek
  • Odpowiedz
@night_witch95: kurczę, mniej więcej zgadzałam się z Twoim podejściem, że ludzie nie doceniają małych gestów i zachowanie dziewczyny lekko nietaktowne wrzucając w neta takie coś, ale czym dalej w las, tym bardziej w Ciebie wątpię. Moralizowanie, psychoanaliza i nazywanie gimbusami osób, które chcą podjąć dyskusję i mają odmienne zdanie, mało ma wspólnego z jakąś empatią i dobrem. Tak bardzo zwracasz uwagę na to jak powinny zachowywać się kobiety, a w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutnyrobol: odkładasz na stolik przy którym siedzisz? Na upartego jeśli nawet nie byłoby już naprawdę co zrobić z kwiatkiem, to może wyrzucić. Symboliczny gest, więc nie musi koniecznie wrócić z kwiatkiem do domu. Ale mimo wszystko przypominam, że kobiety cały dzień chodzą z torebką i ją też jakoś muszą zostawić, pilnować, z tym nie ma problemu? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@night_witch95: to zwykły szlauf jest, kiedyś myślałem że trolluje, ale nawet w trollowaniu jest ziarenko prawdy. Jest z nią coś mocno nie tak, nieraz na anonimowych doradza tak, żeby tylko kogoś zgnoić, a stuleje plusują. Pluje na nią
  • Odpowiedz
@night_witch95: Ej, ale według tego uważasz, że jak jakikolwiek facet da jakiejkolwiek kwiaty to od razu laska ma sie z nim wiązać? No troche to słabo wygląda.
Oczywiscie, starania faceta są na plus, widać ze mu zalezy i w ogole. Ale z drugiej strony, dlaczego kobieta ma od razu ma z nim budować związek skoro nie czuje, tego czegos?
Sam dalem FZ wielu moim kolezankom/przyjaciolkom, ktore byly 8,9,10/10, bo po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zmorka: dostosowuję odpowiedź do rozmówcy i nazywam rzeczy po imieniu. Posiadanie własnego zdania nie polega na przytakiwaniu każdemu. Dwulicowa też nie jestem, więc nie będę myśleć jednego, a pisać drugiego. Empatię mam dla ludzi, którzy na nią zasługują. Rozumiem, że Ty wraz ze swoją logiką będziesz żywic niesamowitą sympatię do gwałciciela np? Poza tym bądź konsekwentna. Mnie oceniasz za ogół, ale nie bierzesz pod uwagę na jakie komentarze odpowiadam. I
  • Odpowiedz
@night_witch95: > Sama nie raz pół dnia latałam z różą, mimo, że marzły mi ręce, bo było chłodno i jakoś nie płakałam z tego powodu.

Mi mój Niebieski, kiedy zauważył, że marzną mi dłonie podczas spaceru, kupił rękawiczki. Autentycznie wszedł do jednego sklepu pod pretekstem i wyszedł z rękawiczkami. To było bodaj na drugim spotkaniu. Sytuacja była taka, że jestem z innej miejscowości i zapomniałam, zbierając się szybko po pracy,
  • Odpowiedz
Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu


@night_witch95: Nie chcę tu nikogo bronić, ale co, skoro jej się nie spoodbał i kupił kwiaty to powinna z nim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pareidolia: nie, nie uważam tak. Kompletnie nie zrozumiałeś tego, co pisałam. Zgadzam się, ludzie są różni, to też nie raz pisałam. Tak, jakby wprost mu napisała, że to nie to, to nie byłoby w tym nic złego, ale pisanie pytania o to na wykopie w połączeniu z resztą daje combo. O o to mi głównie chodzi. Już kolejny komentarz, gdzie opisana jest normalna sytuacja, ale taka w jej poście nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawidinho8: Znowu brak zrozumienia, chodzi o wymysł, że musi koniecznie być zauroczenie, bo inaczej nigdy nie będzie szansy na związek. A nie, bo "kupił kwiaty to ma z nim być"

Proszę ludzie... Czytajcie najpierw choć pierwsze komentarze, czytajcie ze zrozumieniem, a potem komentujcie.
  • Odpowiedz