Wpis z mikrobloga

@wjtk123: jeżeli jakość będzie taka jak w fabii i rapidzie to ja dziękuję. Auta fajne, funkcjonalne, ale jakość tych aut jest coraz bardziej wątpliwa, z każdym moim kolejnym autem jest gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mariusz_and nie wydaje mi się żeby jakość wnętrza była niższa niż w takim Focusie, Ceedzie, Leonie itd. - w końcu ma być ich bezpośrednią konkurencją. Pytanie tylko, czy VAG nie zadba żeby Scala nie była zbyt dobra i przez to nie zagroziła Golfowi.
Z tyłu wygląda jak Tipo w HB


@mariuszMAXpalonko: takie troche skrzyzowane z Focusem, szczegolnie ten napis.

bardzo ładna zewnątrz i wewnątrz


@vargemp: szkoda, ze zapewne bedzie sie prowadzic jak to VAG - czyli jak polaczenie pustaka z guma do zucia... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bidzej: ciekawe, citigo jeździło mi sie zajebiscie, jetta tez, nie wiem do czego pijesz. To auto ma sie tak prowadzić, zeby normalny potencjalny użytkownik nie mial na co narzekać. Ma sie spodobać masom.
@bidzej: mam fiestę XD (a jezdzilem tez nowsza fiesta i focusem mk3 oraz mondeo mk1) btw. ojciec jezdzil mondeo służbówka, mowil ze tragicznie sie jechało, i na autostradzie nie pewnie sie zachowywało (na codzień śmiga ta jetta)