Wpis z mikrobloga

@krol_bolu: temu, że wtedy już tylko w poslce się na takich bitach jeszcze nawijało a na scenie rządził crunck chociażby. Z całą do niej sympatią, muzycznie nie ma na niej nic świeżego ani nic czego się w rapie wiele lat wczesniej nie robiło a wy tylko pieprzycie w kółko o tym autotune i jak kiedyś to było a teraz gimbusy głupie nie widząc że w czasach małpy starsze pokolenie pieprzyło
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: no to popatrz może na producentów tej płyty i zobacz sobie jakie produkcje zrobili w następnych 4 latach. Same dyskografie pokazują, że ta płyta ich wypromowała do czołówki i mówimy tu o The Returnersach albo 2stym. No i nie wiem czy tylko u nas były takie bity np "Cats & Dogs" Evidencea przypada na dwa lata później i jest to to samo "brzmienie". Nie wiem które starsze pokolenie niby
  • Odpowiedz
@krol_bolu haha technicznie? Co robi? xD Przecież na tej płycie każda zwrotka jest klejona po 2 wersy. Sam się nią kiedyś jaralem jak głupi i raczej daleko mi do obecnych rapsów, ale właśnie jedną z tych rzeczy, w których dzisiejsza młodzież rapowa jest lepsza od dinozaurów i truskuli sprzed dekady to właśnie technika.
  • Odpowiedz