Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz:

Ciekawy jestem co uznajesz za "swiezosc" w muzyce, gdzie dzisiaj wszytsko jest wtorne, szczegolnie w rapie. Wedlug mnie tu bardziej chodzi, ze swiezy album to taki, do ktorego sie wraca po wielu latach i nadal czuje sie przyjemnosc ze słuchania. Tak wlasnie mam z Evidence, Cunninlynguists, Hilltop Hoods, The Four Owls. Szczególnie dobrym przykladem jest tutaj ostatnia pozycja i abum sow "The Natural Order".
  • Odpowiedz
@VinnieP:

Ciekawy jestem co uznajesz za "swiezosc" w muzyce, gdzie dzisiaj wszytsko jest wtorne, szczegolnie w rapie.

jak wszystko jest wtórne? W tej dekadzie rap się mega rozwinął w każdą stronę, jest bardziej różnorodny niż kiedykolwiek a nowe stylówki wyrastają jak grzyby po deszczu.

Wedlug mnie tu bardziej chodzi, ze swiezy album to taki, do ktorego sie wraca po wielu latach i nadal czuje sie >przyjemnosc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@medix: Typowy wątek o rapie na wykopie. Wykopki: nowy rap c-----y, tylko stara muzyka, młodzi to tylko autotjuna robio i nie umio śpiewać
@ShadyTalezz: logiczne i mądra, merytoryczna wypowiedź poparta argumentami
Wykopki: słuchasz c------j muzyki, hehe zaorane
  • Odpowiedz
Małpa - dobry rap teksty dla niestabilnych emocjonalnie nastolatków na jednym flow. Z polskiego rapu tylko Ten Typ Mes.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz:

Ostatnie JMT bardzo dobre, ale grubasek juz dawno sie skończył, ratują go tylko produkcje Stoupe, ale i on juz nic nowego nie wymysli, trudno oczekiwac od 40 rapera i 44 letniego producenta czegos odkrywczego.

Polecam Red Martina, trochę inny rap, za produkcje odpowiada tam wlaśnie stoupe.

Spoko, a co jescze mozna w rapie wymyslic? Wprowadzono elektronikę i teraz wszystko juz mkze tylko byc powielane. A swoja droga, to polecam
VinnieP - @ShadyTalezz: 

Ostatnie JMT bardzo dobre, ale grubasek juz dawno sie sko...

źródło: comment_4fyvdAVTjukpRWK9Oj2obBOU1GXmyREg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@VinnieP: Vinnie Paz żeby się skończyć musiałby się kiedykolwiek zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na dzień dzisiejszy nie wracam do niczego od ani JMT ani Snowgoons ani La Coka Nostra, oni nie byli odkrywczy nawet jak byli młodzi.

Spoko, a co jescze mozna w rapie wymyslic?

jakbym wiedział to bym to bym tu nie pisał tylko zbierał hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VinnieP: jeszcze z polskiej sceny należy wymienić chociażby to co robią chłopaki z LSO od prawie 20 lat już i ciągle progres i świeżość w brzmieniu czuć, nawet po wielu latach czuć jak takie kawałki jak Laila swoją produkcją i progresją wyprzedzały polski rap o wiele lat. Ekipy typu Mobbyn tworzące pastisz, bardziej eksperymentalna HEWRA czy nawet problem samplujący stare przeboje italo-disco też zasługują na wzmianki. Chociaż wiadomo, nie jest
  • Odpowiedz