Wpis z mikrobloga

Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dziecko! Obejrzałem prośby ludzi do Jurka Owsiaka żeby zmienił zdanie i się rozkleiłem tak, że od godziny nie mogę się posklejać. K0RWA MAĆ! Jak można człowieka który całe dorosłe życie poświecił na czynienie dobra i sprawianie by nam wszystkim żyło się lepiej, doprowadzić do takiego stanu? Przecież ten człowiek to nasz skarb narodowy! Ludzie jemu trzeba dać Nobla a nie go szkalować! No k0rwa nie wierzę w jakim społeczeństwie ja żyje! Jurek nie poddawaj się!!!!!! Ten kraj Cię potrzebuje!!!! #wosp #wosp2019 #owsiak #polska #zalesie
Pobierz Przeokrutnik - Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dzie...
źródło: comment_hKrFBT6F6EtzFn4c1TjpFrSlb4ZUOko0.jpg
  • 70
@Przeokrutnik: ale czego nie rozumiesz? Że są niejasności w przepływach pieniędzy pomiędzy różnymi spółkami pozakładanymi na żonę, córkę itp? Że Owsiak nie chce przedstawić wszystkich rozliczeń "bo nie"? Nie można mieć klapek na oczach tylko dlatego że jeden dzień w roku pokrzyczy do mikrofonu przed kamerą a w pozostałe dni pieniądze krążą w niejasny sposób pomiędzy różnymi spółkami rodziny Owsiaków?
@Przeokrutnik: zgłoś się do terapeuty.

Cała ta sytuacja polega na tym, że Jurek Owsiak świadomie i dobrowolnie zrezygnował z funkcji prezesa zarządu, nie rezygnując z zasiadania w zarządzie. Pozostaje nadal w zarządzie Fundacji i samej Fundacji. Nadal wraz ze swoją żoną. Nadal pozostaje prezesem zarządu Złotego Melona.

Co takiego wielkiego się zmieniło? W jednej z fundacji ktoś z prezesa zarządu zmienił sobie z własnej woli funkcję na członka zarządu i to