Wpis z mikrobloga

Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dziecko! Obejrzałem prośby ludzi do Jurka Owsiaka żeby zmienił zdanie i się rozkleiłem tak, że od godziny nie mogę się posklejać. K0RWA MAĆ! Jak można człowieka który całe dorosłe życie poświecił na czynienie dobra i sprawianie by nam wszystkim żyło się lepiej, doprowadzić do takiego stanu? Przecież ten człowiek to nasz skarb narodowy! Ludzie jemu trzeba dać Nobla a nie go szkalować! No k0rwa nie wierzę w jakim społeczeństwie ja żyje! Jurek nie poddawaj się!!!!!! Ten kraj Cię potrzebuje!!!! #wosp #wosp2019 #owsiak #polska #zalesie
Przeokrutnik - Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dzie...

źródło: comment_hKrFBT6F6EtzFn4c1TjpFrSlb4ZUOko0.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 2
@Przeokrutnik nie rozumiesz zasadniczej sprawy: Owsiak nie zrezygnował z powodu hejtu. Zrezygnował, ponieważ organizacja którą kierował zorganizowała imprezę na której w skutek nieodpowiedniego zabezpieczenia zamordowano gościa w randze VIP.
Rozumiesz juz?
Całe to żenujące wystąpienie było po prostu teatrzykiem, z resztą bardzo w stylu Owsiaka.
  • Odpowiedz
@Przeokrutnik: masz coś z głową, obcy człowiek rezygnuje z funkcji prezesa, dalej pozostając w zarządzie, a ty płaczesz? Nie wiem jak tam masz z rodziną układy, ale wiesz, że twoi rodzice i bliscy też kiedyś umrą? Na twoim miejscu już bym poszedł do jakiegoś psychologa, pogodać o tym.
  • Odpowiedz