Wpis z mikrobloga

Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dziecko! Obejrzałem prośby ludzi do Jurka Owsiaka żeby zmienił zdanie i się rozkleiłem tak, że od godziny nie mogę się posklejać. K0RWA MAĆ! Jak można człowieka który całe dorosłe życie poświecił na czynienie dobra i sprawianie by nam wszystkim żyło się lepiej, doprowadzić do takiego stanu? Przecież ten człowiek to nasz skarb narodowy! Ludzie jemu trzeba dać Nobla a nie go szkalować! No k0rwa nie wierzę w jakim społeczeństwie ja żyje! Jurek nie poddawaj się!!!!!! Ten kraj Cię potrzebuje!!!! #wosp #wosp2019 #owsiak #polska #zalesie
Przeokrutnik - Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dzie...

źródło: comment_hKrFBT6F6EtzFn4c1TjpFrSlb4ZUOko0.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@arais_siara: klasyczne wykopowe bredzenie, skąd wypowiedź że bardziej się przejmuje niż sobą? Na chwilę obecną z publiki odszedł człowiek który zrobił coś oryginalnego w kategorii czynienie dobra w skali świata i kto nie rozumie tego, że niektórym normalnym ludziom jest przykro z tego powodu jest bitym gnojonym w dziecinstwie mentalnym karłem.
  • Odpowiedz
@Przeokrutnik: Ja rozumiem, że wiele ludzi chce dla Owsiaka jak najlepiej i nie chce odejścia, sam go bardzo podziwiam i szanuję, ale myśląc racjonalnie to według mnie on nie ma szansy na nagrodę Nobla, bo jego działalność charytatywna choć bardzo duża nie kwalifikuje się pod działalność pokojowa, a dwa dotyczy ona tylko skali krajowej, nie międzynarodowej
  • Odpowiedz