Wpis z mikrobloga

Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dziecko! Obejrzałem prośby ludzi do Jurka Owsiaka żeby zmienił zdanie i się rozkleiłem tak, że od godziny nie mogę się posklejać. K0RWA MAĆ! Jak można człowieka który całe dorosłe życie poświecił na czynienie dobra i sprawianie by nam wszystkim żyło się lepiej, doprowadzić do takiego stanu? Przecież ten człowiek to nasz skarb narodowy! Ludzie jemu trzeba dać Nobla a nie go szkalować! No k0rwa nie wierzę w jakim społeczeństwie ja żyje! Jurek nie poddawaj się!!!!!! Ten kraj Cię potrzebuje!!!! #wosp #wosp2019 #owsiak #polska #zalesie
Przeokrutnik - Mirki no k0rwa popłakałem się ;( Dorosły facet właśnie płakał jak dzie...

źródło: comment_hKrFBT6F6EtzFn4c1TjpFrSlb4ZUOko0.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Uwaga dramat! Owsiak nie jest dobrym człowiekiem, bo zarabiał pieniądze! To niedopuszczalne, że przez 27 lat brał w legalny sposób kasę za ciężką pracę, która dawała miliony szpitalom, powinien żyć na ulicy i #!$%@?ć gruz. Chociaż wtedy też byśmy coś na niego znaleźli, bo my patryjoty żołnierze wyklęci prawi i sprawiedliwi!
  • Odpowiedz
@Przeokrutnik wiesz co dodam trochę oliwy do ognia. Nie ważne jakie pieniądze byś mu dał, czy ile osób by go wspierało to #!$%@? zrobimy i Owsiak nie wróci do Wośpu. Jurek przeżywa naprawdę trudne chwile, jedni go jebią w dupe, a inni stoją za nim murem.
  • Odpowiedz
@Przeokrutnik Ja #!$%@? jaka zenada. Jaki wstyd xD Tez uwazam sie za empatyczego czlowieka i skoro podjal taka decyzje, to trzeba to uszanowac! W wospie nic sie nie zmieni. Nadal bedzie cglowna twarza wydarzenia i bedzie sterowal wszystkim z tylego fotela. Zrobil krok w tyl by pewnie troche odpoczac od tej nagonki na niego, ale #!$%@? polacy nie dadza mu odpoczac. Zniszczycie go tylko tym zachowaniem. No ale wazne byscie wy
  • Odpowiedz