Wpis z mikrobloga

@majka34: @ryszarch: nie wiem czy ktos zauwazyl co napisalem powyzej
wystarczy porownac z tym co prawdziwy trol pisze pod filmem

3 tygodnie temu

to trzeba by ladniej nagrac
wiesz co ujdzie chociaz to bardziej klapa od smietnika/kibla/wyrob plastikopodobny a nie ekran bo ekranu tam jest z 6 cali (nie no moze dzieki temu trudniej go zlamac skoro siedzi w takiej kupie plastiku). wiem ze byly troche wieksze ale nigdy mi
  • Odpowiedz
@acctim: mowisz, ze jak wrzuca filmy na swoj kanal to to jest prawdziwy, a jak pisze na yt pod innymi filmami, to juz ktos sie pod niego podszywa? ja nie mowie o wykopie randomie.
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: niby tak ale to do ps2 slim a jak wiadomo bez dysku jest bezuzyteczna. one zawsze drogie byly. inne czasy kiedys 6 cali to nie bylo az tak zle... ale fakt ze dzis 7 cali to malo.

a co on powie podszyw, az mi zal ze to taki slaby troll xD ech liczylem na wiecej a nie tylko jakies sranie pod tagiem.
  • Odpowiedz
@acctim: wiesz mi nie chodzilo o rozmiar ekranu, tylko te dziwne proporcje. Ja jedna PS2 slim mam bez napedu i streamuje z PC sobie przez ETHernet giere zgrana z mojego oryginalu i zawsze to lepsze niz z USB :P

Zeby bylo jeszcze ciekawiej to podpieta jest do takiego TV co pare lat temu kupilem https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/86/52/4c/idx-cali-pilot-bialystok-1321388.jpg

Ogolnie pod kogo sie on podszywa, bo juz sie gubie kto jest kim. Za duzo
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: a mozna, ja tam nikogo nie hejtuje, niech kazdy robi jak umi. o oficjalne to do podszywa, moj kanal jesli wogle istnieje jest mocno prywatny xD

a proporcje jak proporcje, wiesz ja go nigdy nie uzywalem na powaznie, kupiony zeby miec wersje portable czy cos takiego i to gdzies w 2007r?

teraz to ekrany prawie na ulicy leza
  • Odpowiedz