Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i n----------ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: @LuckyLuq: a jakby go tam zabili bo by mu pikawa p---------a to już nigdy byśmy się nie dowiedzieli co było powodem ataku, czemu akurat prezydent itd. Po tej wypowiedz aż się przypomina Kennedy i niewyjaśniona egzekucja na Oswaldzie
  • Odpowiedz
@peetee: Tak samo skończysz jak przypadkiem będzie ubrany jak poszukiwana osoba. Niestety ale od bicia policja nie jest, a od wyroków są sądy.
  • Odpowiedz
@Oskarek89 czy Ty się właśnie litujesz nad kimś kto z zimną krwią zamordował człowieka?

Z tego co widziałem wykopowy celebryto masz żonę i dziecko. Wyobraź sobie że właśnie twoja żonę jakiś typ z zimna krwią morduje. Rozumiem że w tej sytuacji martwisz że żeby został legalnie osadzony tak? XD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: mnie też kiedyś policja bardzo źle potraktowała i rozumiem Cie Mirku, ale ten typ na oczach setek ludzi zabił prezydenta Gdańska. Jeden z niewielu prezydentów w Polsce darzonych tak dużą sympatią
  • Odpowiedz
Jak widać po komentarzach, polaki robaki lubią być krótko trzymane za mordy, wtedy przynajmniej wiedzą kto jest panem i kogo mają się grzecznie słuchać, bo inaczej pałą po łbie.
Boże, co za bezwolne zwierzęta bez mózgów.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: rozumiem tez o czym mowisz. Wymiar sprawiedliwosci nie powinien znizac sie do takiego poziomu... bo wtedy mozna sie zatrzymac i zastanowic, co taką Policję różni od samego przestępcy? Konflikt moralny...
  • Odpowiedz
@futbolski: mnie zatrzymali kiedys z kolega, ktory byl winny czemus. Ale postanowili sobie poużywac na mnie. Cala noc przesluchanie niewinnej osoby, darcie sie, zastraszanie itd. ale bylam małolata, co mogłam robić? A oni wlansie dlatego nie bali sie mnie...
  • Odpowiedz