Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
@TeselACC: Sedno. Jak #!$%@? jakiemuś Stachowiakowi to płacz. A problem leży w samosądach i jak ciężko to wytłumić w naszym upodlonym społeczeństwie to właśnie ten wątek to pokazuje.
Wszyscy chcecie sprawiedliwości? Nieprawda.
@Oskarek89: znajomy kiedyś został zabrany do izby wytrzeźwień i tam pracownicy go pobili chociaż wcale się nie awanturował. Złożył zażalenie do sądu. Zostało odrzucone bo... przekroczył wymagany termin. Było bodajże 7dni na złożenie a złożył ze kilka dni po tym terminie...
BTW to miejsce gorsze niż więzienie. W więzieniu masz jakieś prawa, możesz do kogoś zadzwonić a w izbie wytrzeźwień - żadnych. Żona/rodzina się martwi, znajomi się martwią i nawet nie
@Oskarek89: Najgorsze jest, że ten atak będzie uzasadnieniem dla kolejnych absurdalnych przepisów ograniczających wolność obywateli i rozszerzających uprawnienia policji do niebezpiecznych rozmiarów. Jak widać ustawa antyterrorystyczna i nadane w grudniu policji uprawnienia do rutynowego zaglądania każdemu do majtek nic nie pomogły.
@Oskarek89: Wszyscy, którzy mówią, że dobrze zrobili są cofnięci w rozwoju. Sąd tłumu. Kojarzy mi się to tylko z państwami trzeciego świata gdzie tłum kamienuje ludzi. Małpy.
Ty kogoś nazywasz lewakiem, a sam zachowujesz się jak lewak tłumacząc policjantów. Bo kto będzie decydował czy #!$%@? był słuszny? Ty lewaku? Od ukarania jest sąd


@Wasalek: doksztalc sie bo to az przykre. Za prawami zatrzymanych opowiada sie lewica i walcza o to same lewackie organizacje.
A tu masz przyklad prawaka tlumaczacych policjantow i jeszcze ci malo
Ach ten prymitywny plemienny instynkt- przypisac grupie ktorej sie nie lubi falszywe poglady/dzialania
@SZCZUPAK230: Zacytuję Cię.

"Hmmm. Pracuję w prewencji, nigdy nikogo nie uderzyłem( chyba, że broniłem swojego zdrowia lub życia).

"Ale jak Autorze, nikt z nas nie chce być bezkarny, ale uwierz mi, że osoba zatrzymana potrafi robić różne świństwa np. Powiedzieć Ci prosto w twarz- nie wytłumaczysz się z tego i jeb! Z całej siły w kraty od radiowozu i głowa rozbita ;)"

Według mojej opinii, wnioskuję,że osoba zatrzymana potrafi wyprowadzić z
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.

Tłuką i mówią że się przewróciłeś.


@Oskarek89: To on go zabił czy nie? OGARNIJ SIĘ...( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KokainowyKowboj: Potrafi wyprowadzić z równowagi, nie mówię, że nie. Ale ja multiselectu i badań psychotechnicznych w chipsach nie znalazłem i potrafię kontrolować swoje ruchy(każdy zdrowy psuchicznie człowiek potrafi). Granica gdzie czuję, że jest zagrożone moje życie i zdrowie? To tam gdzie ktoś za cel stawia sobie żeby wszystkimi dostępnymi dla siebie metodami powstrzymać mnie jako policjanta przed czynnościami tj.używa pięści, noża, siekiery itp. To bardzo proste.
@Oskarek89: kumpla na wakacjach policja zgarnęła, bo wyglądał "podejrzanie". Kazali się rozebrać do naga, bo wygląda jak diler, jak im powiedział, że nigdy nic nie bierze i czy chcą go nago pooglądać to dostał #!$%@? pałami, a potem sprawę za obrazę funkcjonariusza


@Ka4az: takbyłourban.jpg

Policja jest po to aby uspokajać Sebów, chętnie zobaczę akta sądowe, bo mam podejrzenia że ściemniasz mordo
@SZCZUPAK230: We wcześniejszym wpisie dodałeś,że zdarzyło ci się uderzyć w obronie własnej. W ustawie o policji jest zapis nie o ciosach,lecz o chwytach obezwładniających.

Niestety mam z wami zle doswiadczenia,blizny i stare zlamania,a w ogole nie bylem agresywny ani wulgarny. Dlatego nie wierze wam. Niestety komuna skonczyla sie dawno ,niestety w policji nie.
@KokainowyKowboj: słuchaj, nie jestem jaśnie objawionym żebyś mi wierzył i w sumie nie interesuje mnie to. Ponadto jakbyś odłożył ustawę o policji i wziął w ręcę ustawę o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej, która jest Biblią policjanta jeżeli chodzi o używanie w/w środków to w artykule 14 ust.2 przeczytasz, że: cyt: Używając siły fizycznej lub wykorzystując siłę fizyczną nie zadaje się uderzeń, chyba że uprawniony działa w celu odparcia zamachu
@TalRash: Kretynem jesteś i to skończonym. Jeśli uważasz że to w porządku że policdebile mogą tak postępować bo ich chroni prawo o naruszeniu nietykalności cielesnej funkcjonariusza (art. 222) i często i gęsto z niego korzystają nawet nie mając podstaw, w każdym innym przypadku zastanowiłby się bo mógłby #!$%@? załapać. A jeśli jest ogólne przyzwolenie i brak odpowiedzialności za takie zachowanie to jest jak z przestępcą rozwija skrzydła i ma wszystko w
@ObeznanyWTemacie: Przez takich ludzi jak Ty(których są niestety całe stada) demokracja to głupi pomysł, z takim nastawieniem małymi kroczkami mogą Ci odbierać podstawowe prawa, zaczną od mordercy, którego zna cały kraj a skończy się na pobiciu zwykłego janusza biznesu. Z resztą już jest źle patrząc na sprawę tego młodego chłopaka zabitego paralizatorem we Wrocławiu.
@Wadek: nie znajde sie zwyczajnie w takiej sytuacji. Z policja doczynienia mialem nie raz i byly to kulturalne rozmowy. I podtrzymuje swoje zdanie. Patologie lac kijem po ryju az im odpadnie. Nara.