Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
@Oskarek89: i tu sie z Toba zgodzę Conor McDonald. Psy i ochrona ktora go obiła powinna odpowiedzieć za to karnie. Co by bylo gdyby go #!$%@? jak tego chłopaka z Wrocławia? Mozna by wymyślać niestworzone teorie na temat jego pobudek. Gosc chory psychicznie, a ci go leja. Cywilizowane kraje jak Norwegia wyróżniają sie z tłumu tym, ze nie ma tam samosądów. Nieważne jak wielka winę ponosi oskarżony (Breivick).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Oskarek89: wiem że to jest źle i ktoś powinien za to beknac. Ale z drugiej strony chyba możemy założyć że jest winny. A znając aparat sprawiedliwości możemy dodatkowo założyć że kara wymierzona przez sąd nie będzie adekwatna do czynu.
Prześledźmy historię: Patus napada na bank i kilka skoków, dostaje x lat i wychodzi po 5, gdzie maks było 15. Wychodzi z więzienia, planuje zamach, ciężko rani a może i zabija(?) prezydenta
@Oskarek89: kiedyś siedziałem na dołku za fałszowanie dokumentów, bo w ich #!$%@? nie było mojego nowego prawa jazdy, a technik stwierdził że są fałszywe. Dopiero w pon dostałem dokument z urzędu komunikacji że to oni wydali mi prawo jazdy. Nawet #!$%@? przepraszam nie usłyszałem. Bicia nie było, ale przez 3h psy kazały mi się przyznać skąd mam fałszywkę i że załatwią nakaz żeby przetrzepać mi chatę.
https://youtu.be/Ws5GwLUnXkE?t=23 XD