Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
  • Odpowiedz
Należało się to dostał #!$%@? za darmo nie dostał. Oczywiście są przypadki jak niewinni dostają od policji ale akurat tutaj bardzo dobrze zrobili. Dzieciaki patrzyły co ten idiota robił, dumny kilka sekund stał zanim go zabrali i ogarneli co się #!$%@? a #!$%@? ma nie dostać bo co?kiedyś to się nikt nie #!$%@?ł tak jak teraz
  • Odpowiedz
@Majorka9911: jak to kiedyś dobrze było, nie to co teraz... Sprawiedliwość wymierza sąd a nie policja, nawet jak typowi się należało to policja nie ma prawa go tknąć a jak go tknęli to powinni odpowiadać za to.
  • Odpowiedz
@zielinski998: a wiesz, że ciebie tez mogą zawinąć na dołek? Wystarczy, ze będziesz miał pecha znaleźć się w złym miejscu o złym czasie, przecież żeby tam trafić nie musisz niczego złego zrobić


Tak oczywiście xD
  • Odpowiedz
Nawet nie wiadomo czy to prawda ale wykopki już eksperci pro #!$%@? wie co. Dostał to dostał po co drążyć temat ?każdy ma swoje zdanie czy się należało czy nie. Nie nam oceniać...
  • Odpowiedz
@zielinski998: lecz się człowieku. Krawężnik, czyli człowiek bez pomysłu na życie i wykształcenia, ma decydować o tym czy jestem patologią, czy nie i czy można mi #!$%@?ć. Czas MO ciągle obecne w narodzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Oskarek89: haha wczoraj #!$%@? hipokryci krzyczeli, że człowiek to człowiek jak pisałem, że mi nie szkoda żadnego polityka. Dzisiaj natomiast krzyczą, że dobra policja spisała się na medal i w kilku znęcali się nad nożownikiem
  • Odpowiedz