Wpis z mikrobloga

Półtora roku temu pisałem na #tinder z jedną #rozowypasek i spodobała mi się, więc przeszliśmy na sms.Oczywiście używałem zdjęcia Chada i dostawałem od niej nudesy, które umieszczałem min. na wykop i kontakt się urwał
Ostatnio wystalkowałem ją na facebok i co?

Ma chłopaka,a ja jej nudesy i może być ciekawie

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #chwalesie #tinder #p0lka #klaudiusz #takbylo
janusz_pol - Półtora roku temu pisałem na #tinder z jedną #rozowypasek i spodobała mi...

źródło: comment_377XMmZn0UdCs8MbWWHExYuPb8XD4iRp.jpg

Pobierz

Rozwalić jej związek?

  • Tak 60.5% (2181)
  • Nie 39.5% (1425)

Oddanych głosów: 3606

  • 130
  • Odpowiedz
@janusz_pol: janusz tym głebiej w to wchodzisz tym większy kamien szykuje się na twoją kosę, to wszystko do ciebie kiedys wróci i zobaczysz że możesz mieć jeszcze bardziej #!$%@? życie. wyjdź w końcu do ludzi bo to skończy się tragedią. pozdro i z fartem
  • Odpowiedz
@janusz_pol: ale ty wiesz co robisz? Serio chcesz zniszczyć jej związek? Obrażanie i wystawianie można przeżyć, bo nikomu nie dzieje się krzywda, ale to już przesada. Zaszkodzisz nie tylko jej ale też temu Bogu ducha winnemu chłopakowi, bo pomyśli, że te zdjęcia to nie wszystko i pewnie dupy komuś jeszcze daje, upije się tym i w najgorszym wypadku się zabije, ale coś mu się stanie(bądź jej). Jeśli to na tobie nie
  • Odpowiedz