Wpis z mikrobloga

ja mam w drugą stronę. Kiedy jakiś patus z twojej klasy. #!$%@?ł za granicę po liceum, 10 lat nosił kartony na magazynie. Wrócił tu kupił sobie drogie auto i się buduje.

A ty 2 kierunki studiów itp. Jeździsz autem za 40 tysięcy i też się budujesz ale nie w takim szybkim tempie.


@samuraj24: Wyobraź sobie kim ty byś był gdybyś #!$%@?ł za granicę i pracował w swoim zawodzie, który pozwala ci
Przykład z mojego życia chłop się powiesił 3 lata temu typowy dresik przez dziewczynę która go rzucila, wiecznie kradł, pobił nie jednego za nic i w szkole siał stracha lecz puenta jest taka iż mama po jego samobójstwie na Fejsie wylewała żale że to był dobry chłopak, wspaniały, kochający i Oh Ah wiem że o zmarłych się nie mówi ale również uważam że chwasta nie ma to lepiej wszystkim
@samuraj24: Zapominasz o tym że on wybuduje ten dom postawi przednim Auto i wróci z powrotem #!$%@?ć za granicę bo przyzwyczaił się że dostaje w obcej walucie i mnoży na złotówki. Ty w tym czasie będziesz zdobywał doświadczenie w swoim wyuczonym Zawodzie albo obranym po studiach.