Wpis z mikrobloga

@samuraj24: I co, jakoś specjalnie Ci to imponuje? Jak dla mnie taki gość może sobie kupić 10 samochodów, położyć się na środku swojego wielkiego domu i obłożyć się banknotami. I tak będzie patologicznym Sebkiem, biedakiem mentalnym.
@kamyczeq: to teraz mam sie biczować? Żeby nie było, nie byłem żadnym katem, ot jakieś szarpnięcie albo heheszki z innych gówniaków. Wiem, że to było #!$%@?, ale życzenie komuś takiego śmierci chyba lekko przesadzone
@krne: bo mnie irytuje jak każde, bez urazy, #!$%@?, ludzie tłumaczą, że a to: od taty dostał klapsa, mama go nie rozumiała, ktoś dotknął niestosownie po udzie(trauma oczywiscie na całe życie, jak w tym ruchu w USA "metoo") i tysiące innych, jednym słowem zawsze poszukiwanie powodu w innych a nie w sobie samym.
@sniety: nie, tzn zalecal bym aktywnosc fizyczną ale przedewszystkim farmakoterapie plus ewentualna psychoterapia, ale jedynie z dobrym fachowcem.
@krne: no zgadzam się, a co do twardych psychicznie dzieci, to są takie, zwykle osobniki dominujące, poprostu mające silniejszą czesto psychikę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sniety: to u mnie w drugą stronę. Gnebilismy chłopaka z klasy, przez co wpadł w naprawdę złe towarzystwo. I z normalnego chłopaka stał się patologią. Ostatnio gdy o nim słyszałem to w gazecie, że okradał kobiety w pociągu xd