Wpis z mikrobloga

  • 280
Miałam wczoraj bardzo dziwna sytuację (dziwna dla mnie, pewnie normalna dla innych #rozowepaski). Mianowicie stoję sobie w sklepie z koszykiem i czekam na chłopaka bo poszedł coś wybierać do lodówek i podchodzi do mnie jakiś piwniczak i się pyta czy jestem jego przeznaczeniem (XD). Zmieszalam się trochę bo myślałam że może czegoś szuka i nie wie gdzie jest więc odpowiedziałam "Nie wiem" ))¯_(ツ)_/¯ A on na to "to może na kawie się przekonamy" spaliłam takiego buraka, nie wiedziałam co powiedzieć bo nigdy mnie nikt tak nie podrywal XD powiedziałam w końcu że nie bo jestem zajęta to odpowiedział tylko "szkoda, a to szczęściarz z niego" i odszedł (ʘʘ) #randkujzwykopem nie wiem jak to otagować nawet
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@: najlepsze jest to, że tak ci tym zrobił dzień, że nawet na mirko się tym pochwaliłaś :) A piwniczaki nie rozumieją, że tak to wygląda w większości przypadków jak się nie wygląda koszmarnie, nie jąka a dziewczyna nie ma wyglądu zarozumiałej modelki. Że dziewczyna jest zaskoczona, ale nie jest chamska, odmówi najwyżej, ale potem jest jej miło cały dzień bo czuje się atrakcyjna. (jeśli chodzi o szarą myszkę, której takie sytuacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentGRU: żarłam hotdoga z żabki podbiegł powiedział "cieść" i uciekł nawet nie dał mi odpowiedzieć
zdecydowanie zbrekował maj hart (,)
  • Odpowiedz
@JimNH777:

najlepsze jest to, że tak ci tym zrobił dzień, że nawet na mirko się tym pochwaliłaś :) A piwniczaki nie rozumieją, że tak to wygląda w większości przypadków jak się nie wygląda koszmarnie, nie jąka a dziewczyna nie ma wyglądu zarozumiałej modelki. Że dziewczyna jest zaskoczona, ale nie jest chamska, odmówi najwyżej, ale potem jest jej miło cały dzień bo czuje się atrakcyjna. (jeśli chodzi o szarą myszkę, której
  • Odpowiedz