Wpis z mikrobloga

  • 280
Miałam wczoraj bardzo dziwna sytuację (dziwna dla mnie, pewnie normalna dla innych #rozowepaski). Mianowicie stoję sobie w sklepie z koszykiem i czekam na chłopaka bo poszedł coś wybierać do lodówek i podchodzi do mnie jakiś piwniczak i się pyta czy jestem jego przeznaczeniem (XD). Zmieszalam się trochę bo myślałam że może czegoś szuka i nie wie gdzie jest więc odpowiedziałam "Nie wiem" ))¯_(ツ)_/¯ A on na to "to może na kawie się przekonamy" spaliłam takiego buraka, nie wiedziałam co powiedzieć bo nigdy mnie nikt tak nie podrywal XD powiedziałam w końcu że nie bo jestem zajęta to odpowiedział tylko "szkoda, a to szczęściarz z niego" i odszedł (ʘʘ) #randkujzwykopem nie wiem jak to otagować nawet
  • 118
  • Odpowiedz
@Alicjas45: to ja kiedyś stałam na przystanku i gość przejechał rowerem, obczaił mnie, pojechał kawałek dalej, zawrócił i pyta się mnie czy pójdę z nim na kawę. Ja że zjeb od zawsze „ale dlaczego o co chodzi” na co ten „a no bo ja szukam dziewczyny”. Odpowiedziałam, że niestety mam chłopaka i sobie pojechał xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Alicjas45: typowa p0lka xd właśnie dlatego nie warto do was zagadywać #!$%@? xd jeszcze wpis robi i wyzywa od piwniczakow xd
  • Odpowiedz
#!$%@? chlopak zdybyl sie na odwagę a ta jeszcze go nazywa piwniczakiem. Chyba juz lepiej zainwestować w dobrą GPU i pograć w jakieś nowości, zamiast tracić czas i nerwy, no właśnie na co....
  • Odpowiedz
a nie, raz sebek w żółtym polo w środku lasu chciał żebym z nim wsiadła e maleńka poka mi gdzie jest ulica krzywa na tym zadupiu

pytanie czy jestem aż tak nieatrakcyjna czy to całe zagadywanie to bajki hmm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
podchodzi do mnie jakiś piwniczak i się pyta czy jestem jego przeznaczeniem (XD).

Co ci stulejarze to nawet nie
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Tomo_BiF: ja tam nie widzę nic dziwnego, jak nie jesteś jakąś super hiper modelką to nie są codzienne sytuacje więc można serio się speszyć. Koleś też wyjechał z tekstem z kosmosu na który nie ma dobrej odpowiedzi:D
  • Odpowiedz