Wpis z mikrobloga

  • 280
Miałam wczoraj bardzo dziwna sytuację (dziwna dla mnie, pewnie normalna dla innych #rozowepaski). Mianowicie stoję sobie w sklepie z koszykiem i czekam na chłopaka bo poszedł coś wybierać do lodówek i podchodzi do mnie jakiś piwniczak i się pyta czy jestem jego przeznaczeniem (XD). Zmieszalam się trochę bo myślałam że może czegoś szuka i nie wie gdzie jest więc odpowiedziałam "Nie wiem" ))¯_(ツ)_/¯ A on na to "to może na kawie się przekonamy" spaliłam takiego buraka, nie wiedziałam co powiedzieć bo nigdy mnie nikt tak nie podrywal XD powiedziałam w końcu że nie bo jestem zajęta to odpowiedział tylko "szkoda, a to szczęściarz z niego" i odszedł (ʘʘ) #randkujzwykopem nie wiem jak to otagować nawet
  • 118
  • Odpowiedz
@Alicjas45: W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na ciebie patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- czy my się przypadkiem nie znamy?

A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, #!$%@?. Spojrzysz się na
  • Odpowiedz
@Alicjas45: Wy kobiety radzicie piwniczakom by wyszli ze swojej strefy komfortu zagadali, próbowali swoich sił w relacjach z kobietami. A gdy to zrobi i trafi akurat na was to zamiast grzecznie odmówić to ciśniecie z nich bekę
  • Odpowiedz
@darosoldier: przeciez grzecznie odmowilam XD i nie, nie smieje sie z niego ale faktu ze byl typowym zamknietym w swoim swiecie piwniczakiem bylo czuc na kilometr. Przyznalam przeciez ze zaimponowalo mi to ze sie odwazyl takze nie wiem w czym wy widzicie problem
  • Odpowiedz
@Alicjas45: Miły facet podszedł, powiedział komplement a tu nawet żadnego lodzika :/ Coraz mniej wychowana ta młodzież.

A chłopaka szanuje. Odważny i umiał normalnie się zachować przy odmowie.
  • Odpowiedz
@Alicjas45: ja podszedłem kiedys do laski w zime przy -10 i mowie ze jest goraca jak kaloryfer na piątce i ze podchodze ogrzac sie w blasku jej pieknosci. Ona zdziwiona to ja dobijam i pytam czy #!$%@? sie tak jak #!$%@? woda z kaloryferu no nie było fajnie bo chciała dac mi w twarz ale #!$%@?łem.
  • Odpowiedz