Wpis z mikrobloga

@egyptianJoe: Ahh , myślałem , ze mp też. Szukam w sumie takiego jednego ypa z którym grałem w mp dobrych kilka lat potem urwał sie kontakt , ciekawe co tam u niego :)
  • Odpowiedz
@molom @egyptianJoe osobiście bałbym się, że swat 5 będzie po prostu strasznie słaby, a to było widać już w czwórce która, stworzona przez irrational games była po prostu słabsza od trójki, moim zdaniem powinno się pozbierać CAŁY zespół Sierry do kupy i dopiero wtedy pracować nad kolejną częścią tej zacnej serii gier
  • Odpowiedz
@molom: ja grałem w klanie Company of Brothers, wiele lat. nie pamiętam nicku.. CoB^Grubas jakoś tak xd ile ja nocy zarwałem eskortując vipa to nie policzę. super gra, super multi
  • Odpowiedz
@agablazej: Ja tylko czsami grałem na eskorcie vipa . Grałem w klanie k1x , GSE , |G3|. Najlepsza w tym wszystkim była społeczność , tworzenie stron klanowych na serwerach aff , xfire... W koncowym etapie gry znało sie praktycznie wszystkich graczy... ach fenomenalne czasy i gra ;)
  • Odpowiedz
@molom: Odświerzę trochę wątek :p Miałem nick Pindol byłem w OPP, chyba nawet Cię pamiętam, że ktoś grał z tym nickiem. Ahh stare czasy klany takie jak PCS, GSE itd. była nawet taka strona swatowcy. Pamiętam dużo graczy kubix, rider, master yoda. Ryan byl moim kumplem z klasy :p mozna by wymieniać w nieskończoność
  • Odpowiedz