Wpis z mikrobloga

9/100
Gran Turismo 1998
Platformy: PS1
Producent:Polyphony Digital
Gatunek:Wyścigowa , symulacyjna

Opis: Gra wyścigowa kładąca duży nacisk na realistyczne odtworzenie zachowania się samochodów podczas jazdy. Produkcja oferuje prawie 150 samochodów takich marek jak Honda, Mazda, Subaru czy Mitsubishi. W chwili debiutu był to najbardziej zaawansowany symulator samochodowy dostępny na konsoli firmy Sony.

W komentarzach piszcie wspomnienia z tą grą i propozycje do retro :)

#100retrogierek #retrogaming #playstation #ps1 #ps1 #retro #gry #granturismo #gimbynieznajo
Bekon2000 - 9/100
Gran Turismo 1998
Platformy: PS1
Producent:Polyphony Digital
Gatune...

źródło: comment_v3osmOe4vApwY2MaRWIqs43JHxv6EBW8.jpg

Pobierz
  • 21
W chwili debiutu był to najbardziej zaawansowany symulator samochodowy dostępny na konsoli firmy Sony.


@Bekon2000: GT nie był zaawansowanym symulatorem a lepszy model fizyki jazdy prezentowała TOCA z listopada 1997. Dodatkowo w pierwszych obu częściach AI oponentów było kiepskie,
zostawiał zawsze włączona konsole jak szedł spać/do szkoły


@Drill: Właściwie każdy kogo znam tak robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mało kto miał konsolę nie mówiąc już o karcie pamięci.

Swoją drogą wątpię żeby Twój kolega jechał w wyścigu przez 24h. To dało się inaczej przejść.
@Bekon2000: pierwsza czesc jaka gralem to trojka, tyle ze moje ps2 mialo #!$%@? wejscie i 3/4 gry przeszedlem z czarnobialym obrazem. ja sobie teraz mysle to bylo #!$%@?. i te powtórki turniejow aby wylosowac lepsze bryki i szukanie w internecie glitchy. juz zadna inna czesc tyle czasu mi nie zabrala