baRRets baRRets 04.01.2019, 14:37:59 64 + #skoki źródło: comment_X2lqRSbnyZFMfCaa6u3p2LnWIGiJMFd1.jpg Pobierz
P.....a konto usunięte 04.01.2019, 15:54:59 3 + @DrakeFun: silnik RTL-a mi nigdy nie leżał, najlepsze Skoki 2005 od Dobrej Gry xD Chociaż były zupełnie niezrównoważone (skoki po stoparęnaście metrów na K-90 w Lahti), to największa frajda.
Szef_Wypoku Szef_Wypoku 04.01.2019, 19:04:07 via Wykop Mobilny (Android) 2 + @Penektomia: No Lahti K90 i 120m to było coś.A znasz ten bug gdzie w Innsbrucku przy skośnym wietrze (z przodu z lewej) dało się skoczyć 175-180 metrów? To się lądowało już w tym dołku.
P.....a konto usunięte 04.01.2019, 19:43:51 0 + @Szef_Wypoku: Pierwsze słyszę, Mirku, no proszę. Jeśli kiedyś jeszcze mnie najdzie chcica odpalić sobie tą edycję to sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TomaszFutbalista TomaszFutbalista 04.01.2019, 20:26:19 0 + @baRRets: w Skoki Narciarskie 2002 (zaprasza Adam Małysz) w Ga-Pa (gdzie normalnie przed przebudową skakali po 115m) dało się skoczyć 160 metrów xd
źródło: comment_X2lqRSbnyZFMfCaa6u3p2LnWIGiJMFd1.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
A znasz ten bug gdzie w Innsbrucku przy skośnym wietrze (z przodu z lewej) dało się skoczyć 175-180 metrów? To się lądowało już w tym dołku.