Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: Chciałem kiedyś kupić iPhona. Mam Macbooka, pracuję wyłącznie na macOS i raczej przez najbliższe lata się to nie zmieni. Część ograniczeń ajfonów mnie nie obchodzi, cena nie jest problemem.

Ale Apple nie ma teraz w ofercie telefonu dla mnie. Projekt SE porzucili, temat "małych" 4.7" telefonów porzucili, a iPhone X i nowsze to jakaś pomyłka. Mógłbym teoretycznie kupić iPhone 8 bo to nadal mocny telefon, ale pod wieloma względami
  • Odpowiedz
@malykopareczek ja sie z tym zgadzam, nie ma sensu co roku wymieniac telefonu. Oczywiscie kazdy robi ze swoimi pieniedzmi co chce ale wystarczy spojzec na roznice w Samsungu S8 vs S9 czy IP X vs Xr, zeby samemu stwierdzic ze to nie sa zadne wielkie zmiany by robic upgrade.
  • Odpowiedz
@borjaki: ja?


@sosn sorry ten komentarz mial isc @sexlord takze wklejam jeszcze raz

to co piszesz jest nieprawdą. IP6 mial premiere we wrzesniu 2014r. Samsung wydaje flagowce w Q1 co roku. Q12013-S4, Q12014-S5 , Q12015-S6. Jesli wiec chcesz porownywac IP6 to najblizej mu do premiery GS6. S6 dostal Androida 7 na ktorym dziala dobrze. Dostaje tez co miesiac update security patchy i innych bugow.
A jesli chodzi o
  • Odpowiedz
@xandra: setki wad i niedoróbek mają tylko ci, którzy nigdy iphona nie używali, ja od ip4 jadę na sprzęcie apple i od tamtego czasu nigdy ten sprzęt nie spowodował u mnie podniesienia ciśnienia, robaki nie potrafią pojąć że można zapłacic większą cenę za coś innego niż lepszy procesor albo więcej ramu
  • Odpowiedz
@ivan777: Chmury są niebezpieczne bo wgrywasz tam być może poufne dane. Do tego limity - chcesz przesłać 10 GB i powodzenia, wysyłanie + ściąganie + często daną osobę która to ma otrzymać trzeba by przeszkolić jak to ściągnąć... itd itd.
Pendrive jeszcze długo nie znikną. Świadczy też o tym sprzedaż ich, pojemności, ceny itd.
  • Odpowiedz
@xandra: używałaś jakiegokolwiek sprzętu apple dłużej niż na stoisku w sklepie? Bo generalnie sprzęt apple, spoglądając na specyfikacje, jest gorszy jednak UI i ogólne odczucia z użytkowania ich produktów od wyjęcia z pudełka po codzienne wykorzystanie to coś pięknego - wszystko po prostu działa, i to bardzo płynnie. To jest cała magia - ładne, dobrze wykonane urządzenia które po prostu działają
  • Odpowiedz
@xandra: mam amplituner denona tam podłączone głośniki w salonie i żeby puścić muzykę nie muszę podpinać żadnego kabla ponieważ używam airplay. Nie jest to aplikacja a protokół dzięki czemu na maku czy iPhonie mój amplituner jest widoczny jako głośniki jeden przycisk i muzyka gra na głośnikach. Bez instalacji jakiekolwiek softu. Dalej Airplay obsługuje przesyłanie obrazu (po kablu sieciowym lub WiFi)czyli ciach i rzucam obraz jak by to był drugi monitor
  • Odpowiedz
i żeby puścić muzykę nie muszę podpinać żadnego kabla ponieważ używam airplay

jak siedzę przed makiem i iPhonie dzwoni gdzieś w sypialni cyk i odbieram połączenie na maku nie ruszając moich 4liter

@sexlord: Niesamowite ficzery. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@xandra: Podstawową cechą która wyróżnia jest cena, można mieć dobry telefon z androidem a jeszcze zostanie ci w kieszeni na drugi czy na dołożenie do wakacji, zamiast kupować dużo droższego iphone'a.
  • Odpowiedz
@sexlord: apple to g---o dla ciot w rurkach, mogłeś te pieniądze wydać na lepszy xiaomi 4a i głośnik bluetooth i miałbyś lepszy zestaw niż japko i denon a resztę pieniędzy byś wydał na raty za używaną pralkę i bilet miesięczny na tramwaj
  • Odpowiedz