Wpis z mikrobloga

Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny tych pierwszych spadną. Ale Apple te starsze wycofało ze sprzedaży. Nowe się nie sprzedają, efekt, od zeszłego roku Apple straciło na wartości prawie połowę od z 1,1 biliona baksów do poniżej 700 miliardów i prawie 10% tylko wczeoraj. Tak to jest jak się jest zbyt chytrym :D

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24330680,czarny-czwartek-apple-jeden-list-i-kurs-spadl-o-10-proc-oraz.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
#apple #bekazapple #heheszki #finanse
xandra - Apple wypuściło iPhone X, wszyscy czekali na premierę nowszego Xa, bo ceny t...

źródło: comment_Uu0etLM4DQIBvhxj8mnngnnvJJQIURmv.jpg

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loloman: Tego sie codziennie nie robi, a jesli to i tak przeciez nie przez smartfona

Chmury są niebezpieczne


Miliony uzytkownikow codziennie z tego korzystaja i jakos to dziala. Zreszta to dalej nie jest argument, bo przeciez te same firmy korzystaja ze sprzetu czy oprogramowania ms i google, ktore i tak sprawdza co chce.
  • Odpowiedz
Niesamowite ficzery. (ʘʘ)


@StaryWilk: to są małe rzeczy, które miło mieć. Jest sporo takich ficzerów przez które na razie nie wracam na Windowsa. Ale tak jak wyżej pisałem, ajfona nie mam zamiaru kupić, wolę Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sexlord: A wiesz, że tak samo działa każdy głośnik/wzmacniacz z WiFi ( ͡° ͜ʖ ͡°) To niby miało być niemożliwe? Pójdzie mi zarówno z telefonu jak i z kompa ;) Masz jeszcze jakąś rewelację?

@stahustahowski: Na obrazku masz fabrycznie nowego iPada Pro za minimum 3799zł, fajny nie? Taki niezbyt zagięty? https://www.spidersweb.pl/2018/12/nowe-ipady-pro-wykrzywione.html

@rafsiemens: Owszem. I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡
xandra - @sexlord: A wiesz, że tak samo działa każdy głośnik/wzmacniacz z WiFi ( ͡° ͜...

źródło: comment_pwLuQE4NWHubGWiyL5glNQU0QvsikO8f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sexlord: Jeśli ma WiFi / BT zadziała tak samo. A jeśli nie wystarczy podłączyć telefon do wzmacniacza i jechać przez dowolny streaming audio na WiFi UPnP/DLNA. W drugą stronę też można sterować np odtwarzaniem w Clementine z Androida. A więc co miało być niby niemożliwe? xDDD A tak, większość tego typu rozwiązań jest darmowa.

@Shmit: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Owszem tak


@xandra: Owszem nie. Wpadki zdażają się każdej firmie. Nie raz już japko zaliczyło problemy z baterią, spowalnianiem systemu itd.. Sprzedali mniej, ale zarobili więcej - Cook zwiększył zysk z każdego telefonu.

Firmy tracą coś około połowy wartości co kryzys ekonomiczny. Teraz FED podnosi stopy procentowe z historycznie najniższych poziomów i gospodarka, która do dziś nie podniosła się z ostatniego kryzysu znów boleśnie reaguje. U apla masz nawarstwienie się
  • Odpowiedz
@sexlord: chodzi im raczej o to, ze przesylac dzwiek i obraz oraz odbierac tel na lapku mozna tez na windows i andro. Oczywiscie trzeba sie troche nagimnastykowac przy tym.

Wielu ludzi nie rozumie, ze ktos moze nie chciec sie bawic w konfiguracje itp. tylko kupic sprzet i zeby od razu dzialal.

Z nimi to tak jak z wlascicielami usywanych passatow. Ty glupku, po co kupujesz nowe jak tu masz o
  • Odpowiedz
@xandra: właśnie widzę, że jesteś naiwna. Dałaś sobie wmówić, że X jest odpowiedzialny za wszystko. FED który majstruje przy całej gospodarce? NIE. Prezydent, który majstruje przy całej gospodarce żrąc się z FEDem? NIE. Zmiany na rynku smartfonów? NIE. To X.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: Całe 5-10 sekund? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie szukaj problemów, gdzie ich nie ma.

@jestem_na_dworzu: Masz rację, jestem naiwna. To wcale nie przez iPhone X i beznadziejne decyzje Apple odnośnie wycofania starego modelu w ciągu straciło połowę wartości... Wcale nie widać zbieżności w czasie xDDD
  • Odpowiedz
@xandra: Tu nie chodzi o 5-10s. Mam glosnik bose na bt sparowany z lapkiem z w10 i iphonem. Przychodzi znajomy i mowi puszcze Ci cos i teraz trzeba isc do glosnika, przytrzymac przez 5s przycisk parowania, potem polaczenia kolejne zazwyczaj 10s i gra. Jak chce znowu swoj dodac to musze to samo zrobic. To jest po prostu upierdliwe i tyle.

Natomiast airplay to na tel wciskam wyslij na ... i
  • Odpowiedz
wystarczy wspomnieć o nagminnych kłopotach każdego modelu jaki się pojawi, i tak jest z KAŻDYM modelem.


@xandra: Tak XD a co z wybuchającymi samsungami, zielonymi ekranami od hujerów?

Nowe samsungi czy hujery są w cenie nowych iphonów praktycznie, a kupując jakiś android, nigdy nie wiesz co jest kulą u nogi - xiaomi i oneplus z-----o się ostatnio z aparatami, huawei i samsung ma wysrane na aktualizacje, huawei jeszcze zielone ekrany, xiaomi mix3 skrzypiąca obudowa.. no znajdź jakiś dopracowany telefon -
Purpurka - > wystarczy wspomnieć o nagminnych kłopotach każdego modelu jaki się pojaw...

źródło: comment_MOwSTjKn2uqOcVHDNyo84AER45SqyugC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xandra: tak tylko zapytam dla pewności:

a) widziałaś wykresy, które załączyłem?
b) przeczytałaś ze zrozumieniem, że to ni jest wina X tylko kilku czynników jednocześnie, gdzie x jest mniejszym bo lokalnym?

Polecam też spojrzeć na akce twittera, facebooka dla porównania
  • Odpowiedz
@Purpurka: Owszem Samsungowi też się zdarzyły wpadki. Ale Apple ich ilością bije wszystkich na głowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wloczykij2: Wiesz, nie wszyscy są tak nie ogarnięci, mogą nacisnąć coś nawet 3x A nawet różne przyciski ¯\_(ツ)_/¯

@jestem_na_dworzu: Ale ani Tweater ani FB nie straciło POŁOWĘ WARTOŚCI!
  • Odpowiedz