Wpis z mikrobloga

Drugi rok z rzędu w sylwestra siedzę sobie samemu na chacie.
Wiele osób mówi 'no jak tak, życie marnujesz, idź się pobaw, trzeba świętować sylwestra, napić się porządnie dawaj nie #!$%@?, co ty dziwny taki jakiś'. Po prostu mnie już nie kręci by koniecznie iść tańczyć i pić całą noc bo zmienia się cyferka w kalendarzu. Dla mnie to kolejny wieczór i nie czuję się gorszy, że sobie tego wieczora pomirkuje i coś poczytam i zleci jak każdy wieczór xD
MY TO NA BAL IDZIEMY, 800 ZŁ OD PARY ALE WSZYSTKO BĘDZIE JEDZENIE SUKNIE MAMY,MY TO SPEDZAMY SYLWESTRA HUCZNIE HEHE. PATRZ JAKIE PETARDY, NO ZOBACZ ILE PETARD MAM.

idź pan z tym. Wieczór jak wieczór.
Chociaż nie wiem, trochę dziwny jestem.

#pokazmorde
r.....a - Drugi rok z rzędu w sylwestra siedzę sobie samemu na chacie. 
Wiele osób m...

źródło: comment_6X3qxKoAKr4dK25JO0TO4Qau2KVmItrG.jpg

Pobierz
  • 170
Dla mnie to kolejny wieczór i nie czuję się gorszy, że sobie tego wieczora pomirkuje i coś poczytam i zleci jak każdy wieczór xD


@rezyserzycia: Dlatego musiałeś napisać JAK BARDZO CIE TO NIE RUSZA na portalu społecznościowym? Śmiechłem.

JA TO W DOMU SIEDZĘ, 0ZŁ NIE MAM PARY, ALE NIC NIE MA, JA TO SPĘDZAM SYLWESTRA SPOKOJNIE HEHE. PATRZ JAK SPOKOJNIE, NO ZOBACZ JAK NIC NIE MAM.

Niczym się od wspomnianych przez
@rezyserzycia: Mirku no niby spoko. Też tag spędziłam dwa poprzednie sylwestry. W pewnym momencie stwierdziłam, że to (no dokładnie tak uważałam jak Ty) jest jakimś napawaniem się swoją samotnością i tym, że o ho ho posiedzę sie sama. A dookoła tylu ludzi, którzy by ze mną czy z Tobą chcieli spędzić ten głupi dzień i byłoby im lepiej. Dlatego dziś chyba wyjde z piwnicy (ale pewna nie jestem). Do wykopków okolicznych.