Wpis z mikrobloga

Drugi rok z rzędu w sylwestra siedzę sobie samemu na chacie.
Wiele osób mówi 'no jak tak, życie marnujesz, idź się pobaw, trzeba świętować sylwestra, napić się porządnie dawaj nie #!$%@?, co ty dziwny taki jakiś'. Po prostu mnie już nie kręci by koniecznie iść tańczyć i pić całą noc bo zmienia się cyferka w kalendarzu. Dla mnie to kolejny wieczór i nie czuję się gorszy, że sobie tego wieczora pomirkuje i coś poczytam i zleci jak każdy wieczór xD
MY TO NA BAL IDZIEMY, 800 ZŁ OD PARY ALE WSZYSTKO BĘDZIE JEDZENIE SUKNIE MAMY,MY TO SPEDZAMY SYLWESTRA HUCZNIE HEHE. PATRZ JAKIE PETARDY, NO ZOBACZ ILE PETARD MAM.

idź pan z tym. Wieczór jak wieczór.
Chociaż nie wiem, trochę dziwny jestem.

#pokazmorde
r.....a - Drugi rok z rzędu w sylwestra siedzę sobie samemu na chacie. 
Wiele osób m...

źródło: comment_6X3qxKoAKr4dK25JO0TO4Qau2KVmItrG.jpg

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: ja juz drugi rok w sylwestra spedzilam w domu z chlopakiem, pierwszy bo choroba mocno rozwalila a w tym stwierdzilismy ze nigdzie nie chce nam sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec driny zrobione, ogladalismy „mala stope” (tak jestesmy dziwni xD) ale szczesliwi w swoim dziwactwie i to jest wazne :D kazdy kiedys dochodzi do wniosku ze woli posiedziec, odpoczac w domu niz rzygac pozniej dalej
  • Odpowiedz
@pasjonatpisania: wspaniały komentarz- ocena zdrowia psychicznego ludzi z konkretnej grupy wiekowej na podstawie tego czy zostają w domu w sylwestrową noc. Obroniłeś już doktorat? Prześlę do ministerstwa to jakiś milion grantu na dodatkowe badania dostaniesz debilu.
  • Odpowiedz
Mireczki a ja w tym roku kulturalnie 5 drineczkow a rano jak młody bóg. Lepsze to niż typowa imba, ajfon #!$%@? i podarta koszula (bo ktoś złe się spojrzał).
Jak spokojnie.
Jak miło.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: ja tam szanuję pana reżysera. Robi to co chce bez względu na innych. Może pracować a może spać.
@pasjonatpisania: nie ma chyba obowiązku spędzania tego dnia w sposób taki sam jak wszyscy. Ostatnio jakąś aktorka wstawiła zdjęcie z letnich wakacji, na których była w Święta i też polactwo bja zjadło, że jak to my hurr durr siedzimy w Polszy a taka jedna ma czelność gdzieś jechać.
  • Odpowiedz