Wpis z mikrobloga

Miraski, pochwalę się. Jakoś w sierpniu zacząłem się odchudzać, będąc wtedy w 3 klasie otyłości (śmiesznie nazwana otyłością śmiertelną, a ja jakoś żyje hehe) mając BMI na poziomie ok 42. Moim celem było schudnąć do końca roku 20kg. Nie dość, że cel udało mi się przebić o dodatkowe 3 zrzucone kg, to jeszcze dzisiaj policzyłem znowu BMI i okazało się, że jestem już w "tylko" pierwszej klasie otyłości. Pijcie ze mną wodę, bo kompot ma dużo kcal.

#chudnijzwykopem #dieta #odchudzanie
  • 25
@pumba320: a coś w tym jest, ja miałem 105kg maks to do 80 spadło bardzo szybko, a później już znacznie zwolniłem i skończyłem na 74kg więc teraz jest bestia ze mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) @Loleczek19: a tobie gratulować i oby tak dalej( ͡º ͜ʖ͡º)
podzielisz się jak to zrobiłeś? Jaka dieta, jakie ćwiczenia i częstotliwość?


@rudelusterko: "mniej zrec" przy takiej otyłości to najlepsza dieta na początek, ćwiczenia to bym zaczął od siłowych, tak szczerze to dowolnych, żeby robić sobie podstawę i nawyk pod rzezbienie pozniej, od biegania, skakania i innych to by eksplodowały kolana #pdk (ale serio)
@CarpetKnight97: @kicipuci: @Mq555: @SprzedanyNarzeczony: @Telofaza: @nairoht: @paruweczka: Dzięki mirki i węgierki ()

@Nygas232: planowałem wrzucić fotki na koniec całego chudnięcia - jeszcze 30-40 kg mi zostało, więc trochę czasu minie

@rudelusterko: @krol_bolu: diety nie zmieniałem, zastąpiłem cole i monstery wersją zero, kawę zacząłem pić czarną i po prostu mniej jadłem, częsciej zdrowiej - w sumie