Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Wcześniej #!$%@? "wygląd nie ma znaczenia, liczy się charakter" xD Pluję na tą normicką hipokryzję. Szkodliwa propaganda w końcu zdemaskowana.


@WezyrMefistoo:

Raczej- wygląd ma znaczenie, ale z niskim wzrostem i gorszym wyglądem też da się coś ugrać xD

Pluję na tą hipokryzję przegrywów
@whiteglove: Nie bronie przegrywow bo w wiekszosci przypadkow sami sa sobie winni wlasnego #!$%@? i #!$%@? (niestety, jest tez promil ktoremu nic nie pomoze bo genetyka to #!$%@? i jak ktos ma arcyniewyjsciowy ryj to czy schudnie/spuchnie to srednio pomoze) ale ten eksperyment mial troche inne zadanie - pokazac hipokryzje drugiej strony "wyglad nie ma znaczenia" "liczy sie srodek" ect - i widac na tacy jak bardzo ma sie to do
@whiteglove: Ameryki nie odkryłaś. Niedowierzanie jest jak Polki lecą w #!$%@?. Jednego okłamie, drugiemu wskoczy do łóżka, jednemu powie ze się szanuje drugiemu liże tyłek. Jeden będzie musiał ją zdobywać i siedzieć na obiadach u rodziny drugi wali po 15 minutach rozmowy. Albo cos jest cieżko zdobyć albo nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drect: nie że mogę upokarzać, tylko wielu facetów samo robi z siebie debili pajacujac we friendzonie. O to mi chodziło. A spytałam nie dlatego, że mnie zabolało (bo z moją samooceną i świadomością jest ok), ale dlatego bo serio jestem ciekawa na jakiej półce widzi siebie osoba, która tak ocenia innych. To ty mnie tu próbowałeś od paru komentarzy obrazic, ale wybacz, takim kwikiem może by się przejęła jakaś nastolatka czy
@whiteglove: zarówno kobiety i mężczyźni powinni się zachowywać normalnie względem tych mniej atrakcyjnych - nie mówię od razu o umawianiu ale chociażby o normalnej rozmowie, bo nie oszukujmy często bywa tak że brzydale przez okres takiego gimnazjum nie zamieniły z dziewczyną ani słowa bo byli zlewani, a to działa negatywnie na dalszą resztę życia (min by nie było takich sytuacji jestem zwolennikiem szkół jednopłciowych ale to inna kwestia)
raczej przystojni mężczyźni mogą dosłownie srać na laskę a ta nadal będzie nalegać na spotkanie


@MaddoxX1911: tak samo faceci się płaszczą przed 10/10 dziewczynami... Hejtujecie to, a sami jesteście takimi kundlami ¯\_(ツ)_/¯
Wcześniej #!$%@? "wygląd nie ma znaczenia, liczy się charakter" xD Pluję na tą normicką hipokryzję. Szkodliwa propaganda w końcu zdemaskowana.


@WezyrMefistoo: Bo liczy się jak poznajesz kobiety w miejscach gdzie możesz to pokazać a nie na tinderze gdzie masz opis na 169 znaków i 5 zdjęć żeby się zaprezentować.